85-latek czekał 10 godzin na ławce na żonę, ona zgłaszała jego zaginięcie

Starsze małżeństwo z Gdańska wybrało się razem do dentysty. 85-latek czekał niemal 10 godzin na ławce przed gabinetem. Powiadomiona została straż miejska, która odwiozła go do domu. Okazało się, że w tym samym czasie żona zgłaszała zaginięcie męża na komisariacie.

We wtorek, 12 listopada, około godziny 17:30 strażnicy miejscy w Gdańsku otrzymali nietypowe zgłoszenie. Była to informacja, że od prawie 10 godzin starszy pan, który wygląda na zagubionego i wychłodzonego, siedzi na ławce przed gabinetem stomatologicznym.

On czekał 10 godzin, ona zgłaszała zaginięcie męża

Kiedy mundurowi udali się na miejsce, mężczyzna powiedział im, że czeka na żonę, ale zaczyna się niepokoić, bo jej wizyta u dentysty się przedłuża. Przyznał również, że zgłodniał przez wiele godzin siedzenia na ławce. Poskarżył się na ból w nogach, więc straż wezwała karetkę pogotowia.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że mężczyźnie nic nie zagraża. Nie widział też potrzeby jego hospitalizacji. O zaistniałej sytuacji chcieliśmy powiadomić rodzinę seniora. Niestety nie miał do nich żadnego kontaktu

- powiedział starszy inspektor Piotr Milewski.

Mundurowi odwieźli 85-latka do domu. Tam nikogo nie zastali. Okazało się, że w tym samym czasie żona mężczyzny była na policji zgłosić jego zaginięcie.

Więcej o:
Komentarze (107)
Gdańsk. Nietypowa interwencja straży miejskiej. On na nią czekał 10 godzin, ona zgłaszała jego zaginięcie
Zaloguj się
 • togo13

  Oceniono 62 razy 46

  Wy - którzy decydujecie o pochówku abp - rzucam was na pastwę powszechnej wzgardy.

 • observer_forever

  Oceniono 55 razy 45

  Ja w sprawie paetza: panowie hierarchowie, róbcie tak dalej, na pewno takie postępowanie przyciągnie do was liczne rzesze wiernych.

 • marikfox

  Oceniono 61 razy 43

  Usuneli moj komentarz to powtorze.
  Nie wiem czemu wylaczyli komentarze pod temetem "Abp Paetz ma zostać pochowany w archikatedrze. Terlikowski: decyzja skandaliczna i haniebna ". Cale zycie pracowal na zdanie o sobie.
  Chcialem tylko powiedziec ze smialo moga go pochowac na Wawelu. To ostatnio miejsce dla niezasluzonych.

 • equino

  Oceniono 37 razy 35

  Postawa tego pana powinna dać do myślenia innym. W tym wieku miał jeszcze na kogo czekać! A żona też wykazała się wielką empatią i jak nie wrócił do domu zaczęła szukać. Nie piszcie mi tu o tym, że powinni w domu siedzieć - też mają swoje życie i prawo do samodzielnego spędzania czasu. Mam nadzieję, że jeśli dożyję takiego wieku to też będę miał na kogo czekać a druga strona będzie też o mnie pamiętać.
  Wielkie brawa dla tego małżeństwa!

 • lamerka

  Oceniono 41 razy 31

  A co do Petza, czy jak tam sie nazywal, to skoro Wesolowskiego, tego pedofila, pochowano z pompa i honorami, to dlaczego temu maja robic pod gore? Jedraszewski ma duze wplywy w ePiSkopacie, wiec tym bardziej.

 • maaac

  Oceniono 33 razy 29

  Cóż apel do Polaków. Nie bądźcie "suwerenem" - myślcie rozumem i sercem. Patrzcie wokół siebie czy komuś nie potrzebna jest pomoc, czy nie trzeba czegoś naprawić, na coś zwrócić uwagę, kogoś czy coś ochronić. Patriotyzm to nie darcie mord zdradzieckich na marszach z szturmówkami. Patriotyzm to troska o Polskę i jej mieszkańców. I tak. Pijakom też trzeba pomagać. Nawet czasem trzeba się przy tym ubrudzić. Korona z głowy nie spadnie.

 • mordred

  Oceniono 28 razy 24

  O zmarłych wcale albo dobrze.
  Umarł Petz.
  Dobrze.

 • kuria_jego_mac

  Oceniono 27 razy 23

  Trzeba przyznać że ma chłop cierpliwość. Nie to co dzisiejsza gó...arzeria.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX