Brodnica. Pijany kierowca uciekał przed policją. Razem z nim jechali 6-letni syn i kobieta w ciąży [Wideo]

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy uczestniczyli w zatrzymaniu 34-letniego kierowcy, który próbował uciekać przed funkcjonariuszami. Okazało się, że mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Razem z nim samochodem podróżowali sześcioletni syn i kobieta w zaawansowanej ciąży.

Do opisywanego przez policjantów zdarzenia doszło we wtorek 11 listopada w Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim około godziny 13:00. Patrol policji w nieoznakowywanym radiowozie zauważył kierowcę, który był znany policjantom za jazdę po alkoholu - mężczyzna posiadał nawet sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze dali znaki dźwiękowe i świetlne nakazujące zatrzymanie się, jednak kierowca zaczął uciekać.

Pijany 34-latek uciekał kilka kilometrów przed policją. Razem z nim jechali 6-letni syn i kobieta w ciąży

Kierowca podczas ucieczki złamał wiele przepisów ruchu drogowego: kilkukrotnie zajeżdżał drogę radiowozowi, nie stosował się do znaków drogowych, przekroczył dozwoloną prędkość oraz stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego oraz pasażerów, którzy z nim jechali. Do pościgu z czasem dołączyły inne patrole.

"Mężczyzna uciekał kilkanaście kilometrów, drogami gminnymi, polami, lasami, przecinając drogę krajową nr 15, po czym w lesie porzucił auto oraz podróżującą z nim kobietę oraz dziecko i zaczął uciekać. Po pieszym pościgu 34-letni mieszkaniec podbrodnickiej miejscowości został zatrzymany" - napisano w komunikacie policji.

Po badaniach okazało się, że kierowca miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Razem z nim samochodem podróżowali 6-letnie dziecko i kobieta w zaawansowanej ciąży: żadnemu z nich nic się nie stało. 34-latek trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy, gdzie usłyszał zarzuty: niezatrzymania się do kontroli drogowej, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i niestosowania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Najprawdopodobniej mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty.

Więcej o:
Komentarze (53)
Brodnica. Pijany kierowca uciekał przed policją. Razem z nim jechali 6-letni syn i kobieta w ciąży [Wideo]
Zaloguj się
 • 12gram

  Oceniono 28 razy 26

  Odebrać i jemu i tej babie prawa rodzicielskie. Przecież doskonale wiedziała co jej facet robi, i jest oczywiste że przy nich te dzieci tez będą pijakami albo przestępcami w przyszłości. Już pora zacząć kontrolować co państwo wspiera dając takim ludziom 500+ i zachęty do rozmnażania.

 • 6drabin

  Oceniono 15 razy 13

  No i mamy obrazek niemal podręcznikowy.
  Typek ma sądowy zakaz prowadzenia samochodów, a jeździ sobie spokojnie jakby miał wszystkie kategorie i miliony kilometrów za sobą.
  Nerwowy się robi jedynie na widok niebieskich światełek, które mrugają.

  To pokazuje, że prawo jest nic nie warte jeżeli nie ma woli jego przestrzegania.

 • mer-llink

  Oceniono 16 razy 12

  Suweren odwoził dziecko na religię, a także małżonkę na szkolenie rodzinne z naprotechnologii.

 • drdr2

  Oceniono 11 razy 11

  tico crossover

 • koronka2012

  Oceniono 12 razy 10

  A jakie zarzuty usłyszy, pożal się boże, durna matka za narażenie życia dziecka? przecież musiała mieć pełną świadomość że mąż jest pijany

 • ubrana_prawda

  Oceniono 10 razy 8

  Wiózł cenny ładunek: 500+ narodzone i 500+ nienarodzone. Jak dobrze pójdzie będzie miał 1000+/mc na używki i paliwo do szrotu. A jak jego samica da się jeszcze zapłodnić będzie więcej. Nic tylko zapładniać, chlać, szrotem gnać, zapładniać, chlać….

 • 2pacoraban

  Oceniono 8 razy 8

  co ciekawe - gdy Froguś wrzucił wideo jak spieprza po centrum przed policją, to zamiast wyciągnąć tego ciula z samochodu i pod glanami skuć zaczęli z nim wesoło dyskutować jakie ma fajne autko. debile bez honoru. a tu elegancko, jest broń i wszystko co należy przy pościgach.

 • Tadzio Lorek

  Oceniono 10 razy 8

  Ok. Ale walnąć w ten stojący samochód, gdy gościu wybiegł to gruba przesada. Mandat powinien też kierowca bemki, która nie zjechała z drogi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX