Kołobrzeg. Znaleziono ciała kolejnych ofiar "Tulipana". Został zatrzymany, gdy szykował się do ślubu

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie przedstawiła Mariuszowi G. zarzuty zamordowania trzech kobiet. Marynarz z Kołobrzegu miał rozkochiwać w sobie kobiety, a następnie zabijał je i przywłaszczał sobie ich majątek. Z ostatniego komunikatu Prokuratury Okręgowej w Szczecinie wynika, że odnaleziono już dwa ciała ofiar "Tulipana z Kołobrzegu".

Czynności doprowadziły do zgromadzenia materiały dowodowego, który pozwolił na ujawnienie dwóch kolejnych ukrytych ciał obu poszukiwanych pokrzywdzonych - podała Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Śledztwo w sprawie marynarza z Kołobrzegu trwa, a policjanci mają podejrzenia, że mężczyzna mógł zamordować większą liczbę kobiet. Mężczyzna obecnie przebywa w tymczasowym areszcie. Za zarzucane czyny grozi mu kara od 12 lat do dożywotniego pozbawienia wolności. W tym tygodniu ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok ofiar.

"Tulipan z Kołobrzegu" może mieć na sumieniu więcej ofiar. Policja znalazła ciała kolejnych ofiar

Sprawa początkowo dotyczyła zaginięcia 34-letniej Anety D., której policja poszukiwała od października 2018 roku. W dniu, kiedy rodzina straciła z nią kontakt, widziana była tylko z 43-letnim Mariuszem G. Mężczyzna twierdził, że kobieta wyjechała do Skandynawii, a wcześniej przepisała mu cały swój majątek.

Policyjne śledztwo wykazało, że poprzednia partnerka mężczyzny również zniknęła bez śladu. 54-letnia Bogusława R. była poszukiwana od 7 czerwca tego roku. Przed zaginięciem również miała przepisać swój majątek marynarzowi. Podobna historia miała wydarzyć się kolejnej partnerce Mariusza G., Iwonie K., która zaginęła wiosną 2016 roku.

Początkowo mężczyzna został zatrzymany w związku z przywłaszczeniem mienia i oszustwem. Śledczym z "Archiwum X" udało się jednak odnaleźć ciało Bogusławy R., które zostało zakopane niedaleko rzeki Parsęty w Kołobrzegu. 43-latek usłyszał więc dodatkowo zarzut zabójstwa kobiety. W trakcie przesłuchania przyznał się do dwóch kolejnych zabójstw oraz wskazał, gdzie ukrył ciała Iwony K. i Anety D. 

Do najnowszych informacji w sprawie Mariusza G. dotarli także dziennikarze "Super Expressu". Według ustaleń mediów marynarz został aresztowany na trzy dni przed ślubem. Wybranką podejrzanego o popełnienie trzech morderstw mężczyzny miała być kilka lat młodsza bizneswomen z Koszalina Dorota Ł., która również została zatrzymana w sprawie przywłaszczenia mienia.

Więcej o:
Komentarze (175)
Kołobrzeg. Znaleziono ciała kolejnych ofiar "Tulipana". Został zatrzymany, gdy szykował się do ślubu
Zaloguj się
 • tequila57

  Oceniono 112 razy 106

  to nadużycie, Tulipan był jeden, NIE ZABIJAŁ i swoje odsiedział.

 • gonzoe

  Oceniono 78 razy 66

  Mam kilku wyjątkowo przyzwoitych kolegów, ludzi autentycznie do rany przyłóż, którzy w żaden sposób nie mogą znaleźć partnerki. Tymczasem kobiety masowo oblegają buców, oszustów i "tulipanów" i jeszcze narzekają że nie ma porządnych mężczyzn...

 • wlodeek

  Oceniono 48 razy 36

  A to heca! Trzeba się też przyjrzeć śmierci rzekomego "żołnierza AK", który przekazał majątek pisowskiemu szefowi NIK. No i ś.p. staruszkom ofiarowującym przed śmiercią limuzyny ojcu Rydzykowi.

 • myszoptak

  Oceniono 31 razy 31

  Tulipan nie zabijał kobiet.
  Porównanie niertafione.

 • nieotake

  Oceniono 30 razy 26

  We Wolsce Ludowej się wielbi oszustów i jest to zjawisko masowe.
  Weźmy takiego Jarozbawa Rajmundowicza Kłamczyńskiego Zawsze Dziewicę, pseudonim konspiracyjny TW Balbina, agenta Moskwy i biologicznego syna enkawudzisty, który podaje się za najprawdziwszego wolskiego patryjotę wyklętego i dlatego przez ogromne stado bezmyślnych baranów w zamian za określanie ich mianem „suwerenów” i parę kradzionych zaradniejszym złociszy czczony jest jako wuc i zbafca narodu wybranego.

 • byann

  Oceniono 27 razy 23

  A mógł zostać politykiem z taką gadką. Też by grabił majątek, ale bezkarnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX