Bełchatów. Pijany 33-latek próbował uciec przed policją kradzionym autem. Uderzył w zaparkowane samochody

Policja z Bełchatowa opisała sprawę 33-latka, któremu odebrano wcześniej uprawnienia do kierowania samochodem. Mężczyznę zatrzymano, gdy pijany kierował kradzionym autem, a po uderzeniu w zaparkowane samochody próbował zbiec.

Wszystko rozegrało się w Bełchatowie 7 listopada, ale policja dopiero w poniedziałek opisała to zdarzenie. W ostatni czwartek, około godz. 21, zgłoszono, że kierowca alfy romeo na osiedlu Okrzei może być pod wpływem alkoholu.

Gdy tylko policjanci dotarli na miejsce, kierowca auta na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Następnie stracił panowanie nad autem i uderzył w dwa zaparkowane auta - wtedy też wybiegł z samochodu i rzucił się do ucieczki. Po pościgu mężczyznę zatrzymano, czuć było od niego alkohol.

Jak się okazało, zatrzymany 33-latek ma odebrane uprawnienia do kierowania pojazdem. Co więcej, alfa romeo, w którym były jeszcze dwie - też pijane - osoby, nie należało do niego, ukradł je wcześniej z parkingu.

33-latek z Bełchatowa po wytrzeźwieniu usłyszał szereg zarzutów: kradzieży z włamaniem, kierowania auta pod wpływem alkoholu oraz złamania zakazu kierowania pojazdami. Za kradzież z włamaniem mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (17)
Bełchatów. Pijany 33-latek próbował uciec przed policją kradzionym autem. Uderzył w zaparkowane samochody
Zaloguj się
 • zielona-galazka

  Oceniono 24 razy 18

  Zapewne suweren, ktory chciał jechać odmawiać różaniec w Warszawie.

 • cinexoi

  Oceniono 10 razy 4

  W stawianych za wzór wszystkiego Zjednoczonych Stanach, (do których już można bez wiz - przypominam), do takiego wesołka policja by strzelała, raczej bez ostrzeżenia. I raczej z celowaniem.

 • sobieryba

  Oceniono 7 razy 3

  Mobilnej zarazy ciąg dalszy... a Episkopat milczy

 • ochujek

  Oceniono 1 raz 1

  Spieszyli się na ten marsz. Nie popieram, ale rozumiem.

 • hamsterx

  Oceniono 1 raz 1

  Wyborca macierewicza ?

 • coelka

  Oceniono 1 raz 1

  najgorsze za za takie cos sa takie same wyroki jak za włam do piwnicy i wyniesienie baniaka wina przez bezdomnego, bo polskie sądy zamiast myslec logicznie i włam do piwnicy 1 rok a za takie cos 10 lat to daja za to i za to zawiasy albo rok, to jest podłosc polskich sądów

 • zerozer52

  Oceniono 1 raz 1

  Dostanie 2 lata i to wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX