Łomianki: zaginęła 14-letnia Matylda Pacholska. Rodzina prosi o pomoc

W Łomiankach pod Warszawą zaginęła 14-letnia Matylda Pacholska. Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc w poszukiwaniach dziewczyny.

Matylda Pacholska zaginęła w czwartek 7 listopada. 14-latka po raz ostatni widziana była w Łomiankach. Rodzina podała rysopis oraz udostępniła zdjęcia zaginionej.

Zaginęła Matylda Pacholska. 14-latka po raz ostatni widziana była w Łomiankach

Matylda Pacholska ma 170 centymetrów wzrostu. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzę z kapturem, czarną kurtkę puchową z kapturem (obszyty "misiem"), niebieskie spodnie jeansowe, białe buty nike i czarną torebkę na ramię. Dziewczyna ma krótkie, proste ciemne włosy i brązowe oczy.

Rodzina i znajomi 14-latki proszą wszystkie osoby, które widziały Matyldę lub mają informacje na jej temat, o kontakt z policją. Komisariat policji w Łomiankach znajduje się przy ulicy Warszawskiej 87. Informacje można przekazywać na działający całą dobę telefon dyżurny: (22) 751 10 07.

Więcej o:
Komentarze (39)
Łomianki: zaginęła 14-letnia Matylda Pacholska. Rodzina prosi o pomoc
Zaloguj się
 • Wizard Marco

  Oceniono 36 razy 36

  Zawsze jak zaginie nastolatka to ma kurtkę z kapturem obszytym misiem. Ciekawe. A tak na serio to chyba pierwszy raz od dawna, że na zdjęciu jest normalna sympatyczna nastolatka, a nie wymalowana małolata z regulowanymi brwiami, usta w dziubek i tak dalej.

 • acototak

  Oceniono 16 razy 16

  Kaptur na głowie, słuchawki w uszach ...

  Za córką znajomych w ten sposób jakiś facet wszedł na klatkę schodową i doszedł z nią do drugiego pietra. Złapał ją za rękę kiedy otwierała drzwi do mieszkania. Narobiła wrzasku i usłyszał to sąsiad. Gość się spłoszył, ale mogło się skończyć inaczej.

 • andi113

  Oceniono 8 razy 8

  Oby okazało się,że dziewczyna gdzieś "tylko" zabalowała,czy chciała zrobić rodzicom na złość...oby

 • antykonformista

  Oceniono 14 razy 8

  :(
  Co tu komentować? Normalna fajna dziewczyna. Oby nie depresja (a to częste w podwarszawskich miejscowościach z presją), oby nie porwanie.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 6 razy 2

  Przepraszam,ale myślałem w pierwszej chwili że to e.górniak pieśniarka.

 • cmok_wawelski

  Oceniono 3 razy 1

  A czapka gdzie?

 • archieil

  Oceniono 2 razy 0

  Z tego co widzę to chyba się już odnalazła.

 • archieil

  Oceniono 2 razy 0

  To jej profil chyba:
  tubzi.com/matyldzia_priv/tiktok-user/6587284409606176773

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX