Łódź. Pijany 31-latek wjechał w przystanek, miał 2 promile [Utrudnienia w ruchu]

Około godziny szóstej rano, pijany kierowca wjechał w przystanek tramwajowy w centrum Łodzi. Na szczęście na miejscu nikogo nie było.

Jak informuje "Wyborcza", do wypadku doszło w piątek 8 listopada około godziny szóstej rano. Wtedy też kierowca osobówki wjechał w przystanek tramwajowy znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Zachodniej i Lutomierskiej w centrum Łodzi.

Pijany kierowca wjechał w przystanek tramwajowy w Łodzi

W wypadku nikt nie ucierpiał, ponieważ na przystanku nie czekał żaden pasażer. Jak się okazało, 31-letni mężczyzna był pod wpływem alkoholu - miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Wiata przystankowa jest całkowicie zniszczona. Na miejscu nadal pracują służby porządkowe i policja. Całkowicie wyłączony z ruchu jest odcinek między ulicą Lutomierską a Limanowskiego. Policja kieruje samochody na objazdy w kierunku Placu Kościelnego.

W związku z wypadkiem trzeba liczyć się z utrudnieniami w kursowaniu komunikacji miejskiej. Objazdem kierowane są linie tramwajowe numer 2, 3 i 11AB od węzła Zachodnia/Legionów przez ulicę Legionów, plac Wolności, Nowomiejską, Zgierską do Limanowskiego. Zmiana trasy dotyczy także autobusów linii 65AG, 73 i 79 do węzła Zachodnia/Lutomierska przez Lutomierską, Zgierską i Limanowskiego.

Więcej o:
Komentarze (43)
Łódź. Pijany 31-latek wjechał w przystanek, miał 2 promile [Utrudnienia w ruchu]
Zaloguj się
  • hilux_ie

    Oceniono 22 razy 16

    2 promile to nie pijany kierowca, to polski patriota z ułańską fantazją wstający z kolan.

  • duffie

    Oceniono 17 razy 13

    Zdjęcie,imię i nazwisko,miejsce zamieszkania.A potem niech sobie radzi z hejtem i tym,że będzie mnóstwo osób,które zapobiegawczo spuszczą mu wpie...

  • yamata

    Oceniono 14 razy 12

    Ja pier... Cholerne szczęście że to nie był dzień. Zabiłby najmniej kilka osób. Co za tępe bydlę. I mające jednocześnie wiecej farta niż rozumu...

    Powinien chociaż za naprawę przystanku wyłożyć z własnej kieszeni. A tak, kara będzie zwyczajnie śmieszna - manadat, w najlepszym wypadku jakieś zawiasy...

  • motyw4

    Oceniono 24 razy 12

    Patriota wyklęty co to powstał z kolan? ciekawe czy na zderzaku miał rybę a na lusterku dyndał różaniec - bo to by wiele wyjaśniało.

  • bsdw

    Oceniono 17 razy 11

    Jak widać w Polsce to NIE ISLAMŚCI i LGBT są zagrożeniem ale Tradycyjnie NAWALENI POLACY w samochodach.

  • pepe_papa

    Oceniono 9 razy 7

    Kolejny wolski morderca za kierownicą.

  • shtalman

    Oceniono 7 razy 7

    Odebrał 500+ i wracał szczęśliwy do domu

  • cezar85

    Oceniono 6 razy 6

    czy Głódź już wysłał actimelki katolikowi i patriocie?

  • notremak

    Oceniono 5 razy 5

    Czy to aby nie BMW?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX