Styrzyniec. Tragiczny wypadek na przejeździe. Lokomotywa pchała samochód 200 metrów

Na przejeździe kolejowym w miejscowości Styrzyniec doszło do tragicznego wypadku. W poniedziałek samochód wjechał pod nadjeżdżającą lokomotywę. Niestety kierowcy osobówki nie udało się uratować.

Jak podaje TVN24, do wypadku doszło w poniedziałek 4 listopada przed godziną 21. Samochód osobowy wjechał pod nadjeżdżającą lokomotywę na przejeździe kolejowym w miejscowości Styrzyniec w województwie lubelskim. Auto następnie było pchane przez około 200 metrów.

Samochód wjechał pod lokomotywę na przejeździe kolejowym. 25-letniego kierowcy nie udało się uratować

Niestety nie udało się uratować kierowcy samochodu osobowego, który według serwisu lublin112.pl miał około 25 lat. Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze z trzech zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe oraz służby kolejowe.

- Zanim lokomotywa wyhamowała, samochód był pchany przez około dwieście metrów. W samochodzie znajdowała się jedna osoba. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ewakuacji tej osoby poza pojazd - przekazał kapitan Mateusz Maleńczuk ze straży pożarnej w Białej Podlaskiej.

Przejazd, na którym doszło do wypadku ma kategorię B. Oznacza to, że posiada sygnalizatory oraz półrogatki. Prokuratorzy i śledczy ustalają okoliczności tego zdarzenia. Sprawdzane będzie m.in. to, czy kierowca ominął zapory i wjechał na przejazd, czy półrogatki nie zadziałały prawidłowo. 

Więcej o:
Komentarze (35)
Styrzyniec. Tragiczny wypadek na przejeździe. Lokomotywa pchała samochód 200 metrów
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 29 razy 21

  Pewnie tak się skupił na manewrowaniu miedzy szlabanami, że już pociągu, NIE zauważył ...

 • hilux_ie

  Oceniono 29 razy 17

  Trzeba być naprawdę ociężałym umysłowo, żeby wjechać pod pociąg, niezależnie od tego czy przejazd strzeżony, zepsuty czy nie.

 • cozano

  Oceniono 15 razy 11

  Wyrazy współczucia dla maszynisty, który będzie miał długo, jeśli nie dożywotnio, traumę z wypadku, spowodowanego, w najlepszym wypadku , przez skrajną nieuwagę kierowcy, jeśli nie przez niewybaczalną głupotę.

 • katja.asd

  Oceniono 21 razy 9

  Kolejny mądry wpakował się pod pociąg. Teraz przez niego są opóźnienia, a ludzie bluzgają na PKP, zamiast na blachosmrodziarza.

 • klm747

  Oceniono 10 razy 8

  mam wrażenie, że to naturalna eliminacja

 • gadolinn

  Oceniono 13 razy 7

  jednego DNA mniej

 • snook70

  Oceniono 14 razy 6

  Na nas nie trzeba napadać. Sami wyginiemy...

 • vader2010

  Oceniono 12 razy 4

  czy lokomotywa byłą trzeźwa?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX