Pili, palili i oddawali mocz w kruchcie kościoła. Policja szuka sprawców pobicia księdza

Policjanci z Wielkopolski szukają mężczyzn, którzy pobili księdza w Mosinie niedaleko Poznania. Sprawcy zaatakowali duchownego w niedzielę wieczorem.

Jak podaje RMF FM mężczyźni zaatakowali duchownego w niedzielę 3 listopada około godziny 21. Ksiądz miał zwrócić uwagę na niewłaściwe zachowanie sprawców.

Ksiądz zwrócił uwagę na niewłaściwe zachowanie mężczyzn. Został uderzony w twarz

Na nagraniach z monitoringu widać, jak trójka mężczyzn pije alkohol i pali papierosy w kruchcie kościoła w parafii św. Mikołaja w Mosinie w województwie wielkopolskim. Potem mężczyźni oddali w kruchcie mocz. Świadkami zachowania byli wierni, którzy zgłosili sprawę wikaremu.

Duchowny postanowił interweniować. Kiedy zwrócił uwagę mężczyznom, został zaatakowany. Jeden z nich uderzył księdza w twarz. Duchowny miał trafić do szpitala. - Ksiądz złożył zawiadomienie, trwają poszukiwania mężczyzny - poinformował dziennikarzy TVP Info Piotr Garstka z poznańskiej policji.

Więcej o:
Komentarze (143)
Pili, palili i oddawali mocz w kruchcie kościoła. Policja szuka sprawców pobicia księdza
Zaloguj się
 • zarliwy

  Oceniono 33 razy 21

  Pili, palili,oddawali mocz - przyszedł wikary.
  Wypluliby wafelka, przyjechaliby policjanci.

 • 1852m

  Oceniono 29 razy 17

  W kościele księża piją wino, palą kadzidło, uprawiają ludożerstwo! A trzeba pamiętać że mięso z Jezusa jest o 1986 lat przeterminowane.

 • lot23

  Oceniono 29 razy 17

  precz z 1000 letnią okupacją klerykalnej mafi Watykanu na słowiańskiej ziemi i precz z obcymi guslami czubka na 2patykach i resztą religijnych wariatów.
  Bo Wolny kraj to wolni ludzie.

 • notremak

  Oceniono 17 razy 15

  A może wzięli przykład z uroczej panny Krysi Pawłowicz?

 • bihepi

  Oceniono 23 razy 13

  Zachowali się, jak ćwierćmózgi! Pić i palić w świątyni....
  To tak, jakby żreć i ćlamkać w parlamencie - świątyni demokracji..

 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 14 razy 12

  Biorąc pod uwagę to jak zachowuje się Kościół i pracownicy jego frontu ideologicznego nie dziwi to, że jeden z kościelnych politruków dostał to co mu się od dawna należało a kruchta została potraktowana jak miejsce publiczne. W 1989 roku jeden z mosińskich uczniów napisał w miejscowej gazecie: " Zachodzi czerwone słoneczko i nastanie czarna noc!" Widać czarna noc zmierza ku końcowi!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX