Wrocław. Samochód wjechał w przystanek autobusowy, kierowca uciekł. Są ranni, trwa obława

Na ulicy Zaporoskiej samochód staranował przystanek autobusowy. Ranna została dwójka małych dzieci. Kierowca porzucił uszkodzone auto kilka ulic dalej i uciekł. Trwa policyjna obława.

W chwili uderzenia na przystanku była dwójka kilkuletnich dzieci i ich matka. Dzieci odniosły drobne obrażenia, ale ze względu na ich wiek, przewieziono je do szpitala na badania. Matce nic się nie stało - podała policja w rozmowie z wrocławską "Gazetą Wyborczą".

Po uderzeniu w przystanek, z samochodu spadły tablice rejestracyjne, więc odnalezienie sprawcy nie powinno sprawić policji problemu. Reportera radia RMF FM poinformował, że kierowca porzucił mocno uszkodzone auto - srebrnego forda focusa - kilka ulic dalej i uciekł. Trwa policyjna obława.

Więcej o:
Komentarze (235)
Wrocław. Samochód wjechał w przystanek autobusowy, kierowca uciekł. Są ranni, trwa obława
Zaloguj się
 • blechtrommel

  Oceniono 76 razy 56

  Przykład katolika i narodowca Zawiszy idzie w naród. Piłeś? Nie szkodzi, jedź. Zabiorą prawo jazdy? Jedź bez prawka. Jak komuś połamiesz kości, udawaj że nic się nie stało. Pójdziesz do spowiedzi i z głowy.

 • anty_populista

  Oceniono 64 razy 50

  Panie Mateuszu Morawiecki, to chyba pana rodzinne miasto. Czas wziąć się do roboty. Powiem panu coś, co na tym forum pewnie będzie niepopularne, ale trudno. Większość Polaków, bez względu na to, czy są za PO czy za PIS, ma już serdecznie dość chamstwa i bezczelności sporej grupy kierowców. Oraz przyzwolenia na łamanie prawa na drogach. Może się pan wreszcie wykazać i zdobyć szacunek Polaków. Tylko proszę coś zrobić i nie ograniczać się do wybranych grup. Prawo dotyczy wszystkich - także kierowców SOP, ministrów i posłów PIS za kierownicą.

 • chateau.respawned

  Oceniono 58 razy 44

  Okropni ci piesi. Stali na przystanku jak krowy, zamiast uważnie obserwować ruch, żeby móc w porę odskoczyć.
  I oczywiście powycinać przystanki, są za blisko drogi. Gdyby nie przystanek to kierowca spokojnie by wytracił prędkość na pieszych i na trawniku.

 • droch

  Oceniono 48 razy 28

  Pan Redaktor Warzecha nie popiera kierowcy, ale oczekujący na przystanku mogliby jednak bardziej uważać.

 • fruqo3

  Oceniono 39 razy 23

  Polska husaria węglowa świętuje 😂😂😂.
  Ot dzicz aspirująca do Europy, a w rzeczywistości mentalnie będąca na poziomie Kazachstanu czy Mongolii.

 • duda.laskawy

  Oceniono 29 razy 21

  Piractwo w Polsce to narodowa tradycja, nikt nie przestrzega ograniczen predkosci, a przejscie dla pieszych to ulubione miejsce do wyprzedzania dla Polakow.
  Za wyprzedzenie samocodu stojacego na przejsciu powinno zabierac sie prawo jazdy, no ale wazniejsze stac z suszarka i suszyc nie?

 • kuria_jego_mac

  Oceniono 18 razy 16

  Na bank mu ukradli i nawet nie wiedział. A piwo to on pije do śniadania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX