Policyjny pościg i strzały na ulicach Zakopanego. Kierowca pędził 140 km/h

Policyjny pościg i strzały na ulicach Zakopanego. Policjanci próbowali zatrzymać rozpędzoną hondę na brytyjskich tablicach rejestracyjnych. Jej kierowca ten rajd zakończył dopiero po zderzeniu z innym autem.

W piątek policja próbowała zatrzymać do kontroli rozpędzone auto, które poruszało się zakopianką. Samochód na brytyjskich numerach jechał blisko 140 km/h, jednak nie zatrzymał się w Białym Dunajcu, dodatkowo auto poruszało się lewym pasem. Podobną prędkością samochód poruszał się także później, już w terenie zabudowanym. Cały czas trwał też policyjny pościg.

Później honda accord nie zatrzymała się także na ustawionej blokadzie na osiedlu Ustup - relacjonuje "Tygodnik Podhalański". I to mimo tego, że w kierunku auta oddano strzały ostrzegawcze. Finał rajdu miał miejsce dopiero na blokadzie przy wjeździe do centrum Zakopanego, przy rondzie im. Chramca.

Tam kierowca najpierw próbował ominąć policję, ale otarł się o inne auto i uderzył w płot. Kierujący hondą został zatrzymany i jest przesłuchiwany.

Więcej o:
Komentarze (147)
Zakopane. Policyjny pościg i strzały na ulicach miasta. Kierowca pędził 140 km/h
Zaloguj się
 • goldberg

  Oceniono 99 razy 75

  500+ skłoniło go do powrotu do ojczyzny. Wstał z kolan i odzyskał godność w rytmie hitów zenka m. idola suwerena wyklętego.

 • euphoria19

  Oceniono 48 razy 44

  rodak z julej przyjechał na groby :::)))) zakupił z tej okazji nówkę autko nieśmiganą 10 letnią po okazyjnje cenie od angola i chciał zrobić wrażenie na lokalnej jessice

 • krynolinka

  Oceniono 46 razy 30

  Niektórzy już tak mają. Boją się wsiąść za kółko na trzeźwo i bez koki. Pierdoły.

 • doomsday

  Oceniono 30 razy 28

  W USA by go zastrzelili, nawet już pod tą rozbitą reklamą. Tak na wszelki wypadek, bo przecież jak uciekał, czyli jest niebezpieczny i do zlikwidowania. Miałem do czynienia z policją w Stanie Nowy Jork i wiem, do czego są zdolni. Kierowcy o tym wiedzą i nie wariują, jak ten świr z Zakopanego, bo za takie wariactwo w Stanach łatwo trafia się na cmentarz. W USA generalnie policja na drodze najpierw strzela, potem pyta.

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 36 razy 28

  "Samochód na brytyjskich numerach [...] dodatkowo auto poruszało się lewym pasem"
  Oj tam, przyzwyczajenia z UK...

 • kwantax

  Oceniono 24 razy 24

  Tak się bawi tak się bawi su-we-ren

  dobrze, że nikogo nie zabił. Amerykańscy funkcjonariusze strzelali by celnie. Kulsony nie umieją

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX