Pijana 20-latka po kłótni z mężczyzną wpadła w szał. Agresję wyładowała na pobliskim lokalu

Kryminalni zatrzymali 20-latkę, której wyczyny zostały zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Głogowianka wyładowała swoją agresję i frustrację na drzwiach i otoczeniu lokalu. Za czyn o charakterze chuligańskim grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Zdarzenie, które rozegrało się w nocy 26 października, zarejestrowała kamera monitoringu. 20-latka, jak przyznała w trakcie przesłuchania, była nietrzeźwa. Pomiędzy nią a spotkanym mężczyzną doszło do utarczki słownej a następnie kłótni. Mężczyzna widząc agresję kobiety schronił się w lokalu. To nie powstrzymało jej agresji. Kopała w drzwi usiłując dostać się do środka, rzuciła w nie donicą z krzewem i przedmiotami, które znalazła, m.in. kostkami brukowymi, rozbijając szyby. Straty, jakie spowodowała, wyceniono na 4 tys. zł.

Kobieta została zatrzymania przez policjantów z Wydziału Kryminalnego. Przyznała się do zniszczenia mienia i potwierdziła, że była nietrzeźwa. Swoją agresję tłumaczyła problemami osobistymi.

Więcej o:
Komentarze (111)
Głogów: pijana 20-latka po kłótni z mężczyzną wpadła w szał. Ucierpiał pobliski lokal
Zaloguj się
 • six_a

  Oceniono 33 razy 27

  przepraszam, ale jaki ma sens zamykanie kogoś takiego. albo jest szurnięta, to leczyć przymusowa, albo nałożyć prace społeczne na pięć lat i wysokie odszkodowanie oraz pokrycie strat. od jej siedzenia nikomu nie przybędzie, a jej to się pewnie tylko pogorszy.

 • sowaprzemadrzala

  Oceniono 25 razy 21

  20 lat, nabzdryngolona, agresywna i tłumaczy się problemami osobistymi. Ciekawe co zrobi za 10 lat

 • sangria1

  Oceniono 19 razy 19

  Te problemy osobiste to pewnie jakaś psychoza, która w połączeniu z alkoholem wywołuje takie agresywne zachowania. Jak najdalej od takich kobiet👍

 • luzuj

  Oceniono 22 razy 18

  Najpierw podwiązać jajowody....żeby się nie rozmnażało, potem wyegzekwować pokrycie kosztów dokonanych zniszczeń.... i można pościć wolno... Przy następnym incydencie jak już nie będzie co podwiązywać to zamknąć.

 • yaspiman

  Oceniono 29 razy 17

  zamknijcie tę idiotkę, bo następnym razem gdy dostanie małpiego rozumu to jeszcze kgoś skrzywdzi.

 • cezar85

  Oceniono 24 razy 14

  rozbicie szyb rozwiązuje problemy osobiste?

  tego nie wiedziałem.... ale hej, każdy dzień jest dniem szkoły

 • krynolinka

  Oceniono 41 razy 11

  Weźmie urlop a forsę za szkodę przeleje Caritasom żeby Watykan miał na apartamenty w Londynie, pokazały nam pisiory jak to się robi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX