Pogoda na dziś - poniedziałek 4 listopada. Meteorolodzy zapowiadają deszczowy dzień

Pogoda na dziś - poniedziałek 4 listopada. Pierwszy dzień nowego tygodnia będzie dość deszczowy i pochmurny. W porównaniu do ostatnich dni będzie jednak cieplej.

W poniedziałek synoptycy przewidują pochmurną oraz deszczową pogodę. Największe opady zapowiadane są w południowej i wschodniej Polsce.

Temperatura. Na Podkarpaciu najcieplej - do 17 stopni

Najniższa temperatura przewidywana jest w województwie podlaskim, gdzie ma być 11 stopni oraz mazowieckim i świętokrzyskim, gdzie będzie około 12 stopni. W Gdańsku, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu i Krakowie termometry pokażą 13 stopni. Najcieplejszy dzień z temperaturą do 17 stopni czeka mieszkańców Podkarpacia oraz Lubelszczyzny - gdzie będzie maksymalnie 15 stopni. W pozostałych regionach przewidywanych jest 14 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 4 listopada.Pogoda na dziś - poniedziałek 4 listopada. gazeta.pl

Opady. Nad Polskę nadciągną dwa deszczowe fronty

Dziś synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże i umiarkowane, z częściowymi rozpogodzeniami na zachodzie, południu i w centrum kraju. Nad ranem deszcz pojawi się w województwach dolnośląskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, śląskim, łódzkim, mazowieckim, świętokrzyskim i małopolskim. Później deszczowy front przesunie się nad południowo- i północno-wschodnią Polskę. W nocy kolejne opady deszczu przewidywane są w na Pomorzu Zachodnim, Kujawach i w Wielkopolsce. Wiatr słaby, jedynie na południu możliwe są silniejsze porywy.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (4)
Pogoda na dziś - poniedziałek 4 listopada. Meteorolodzy zapowiadają deszczowy dzień
Zaloguj się
 • domowy daeodon

  Oceniono 1 raz 1

  Oraz również o stanie sinic w Bałtyku to też ma związek z pogodą.

 • domowy daeodon

  Oceniono 1 raz 1

  Pogoda pogoda wszyscy wiedzą jaka natomiast nie wiedzą wszyscy i powinniscie non-stop przypominać o handlowych niedzielach

 • lech40

  0

  Pogoda na dziś - poniedziałek 4 listopada. Zapowiadany jest deszczowy dzień

  A to nie pogoda na wczoraj?

 • mjuhbun

  Oceniono 3 razy -1

  Połno wyngla mom w piwnicy a tu 17 stopni i na razie niy byda poluł / górnik-hajer

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX