Grudziądz. Zaginęła 35-letnia Anna Rogowska. Ostatnio widziano ją z 30-letnim mężczyzną

Policjanci z Grudziądza udostępnili zdjęcie i rysopis poszukiwanej Anny Rogowskiej. 35-letnia kobieta wyszła do pracy w poniedziałek, jednak do niej nie dotarła.

Komenda Miejska Policji w Grudziądzu, od poniedziałku 28 października, poszukuje 35-letniej mieszkanki powiatu grudziądzkiego. Anna Rogowska wyszła z domu między godziną 3 i 4 rano. Nie dotarła jednak do swojego miejsca pracy.

Grudziądz: policja poszukuje 35-letniej Anny Rogowskiej

Według dotychczasowych ustaleń policji, Anna Rogowska wyszła z domu znajdującego się w miejscowości Mały Rudnik. O godzinie 4 miała zacząć pracę, jednak nie dotarła do miejsca zatrudnienia. Kobieta miała jechać pojazdem marki Ford Mondeo kombi koloru srebrnego o numerach CGR 81VE. Towarzyszył jej około 30-letni mężczyzna.

Kobieta ma około 165 centymetrów wzrostu, jest średniej budowy ciała i ma proste, blond włosy do ramion. 35-latka ma okrągłą twarz, prosty nos i zielone oczy. Posiada protezę częściową na górnej szczęce.

Osoby posiadające informacje na temat zaginionej Anny Rogowskiej proszone są o kontakt z numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z wydziałem poszukiwań komendy w Grudziądzu pod numerem 56 45 13 351.

Więcej o:
Komentarze (27)
Grudziądz. Zaginęła 35-letnia Anna Rogowska. Ostatnio widziano ją z 30-letnim mężczyzną
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 25 razy 19

  Gdybym mieszkał w Grudziądzu to też bym wyszedł i nigdy nie wrócił ...

 • brutalnaprawda

  Oceniono 5 razy 3

  "Posiada protezę częściową na górnej szczęce." no tak...po protezach ich poznacie, mijając na ulicy ....

 • siwywaldi

  Oceniono 10 razy 2

  To musi być ciekawa praca, skoro jedzie się do niej na godzinę 4 rano, w towarzystwie nieznanego mężczyzny....

 • raddy

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumiem, skąd ta nagonka na Grudziądz. Leczycie ludzie własne kompleksy? To miejsce nie najładniejsze i nie najbrzydsze zarazem. Ma swój urok i swoje problemy. Przed wojną podobno mówili, że Grudziądz to przede wszystkim wojsko i burdele. II wojna światowa poważnie doświadczyła Grudziądz i jego mieszkańców (infrastruktura zniszczona w 60%), a powojenna odbudowa zmieniała sylwetkę i strukturę miasta. Po PRLu Grudziądz odziedziczył fabryki i robotniczy charakter, co stało się też zalążkiem problemów w latach 90-tych. Upadłość wielu z przedsiębiorstw państwowych przyniosło miastu biedę, rekordowe bezrobocie oraz wyludnienie. Nie ma coś sie dziwić rozrostowi patologii. Dopiero ostatnie lata wydają sie być korzystniejsze dla miasta. Nie, nie mieszkam w Grudziądzu, ale znam go dość dobrze i myślę, że pomimo zaniedbania miasto ma swój urok (oraz potencjał). Lubię ścieżkę wiodącą szczytem nadwiślańskiej skarpy od Góry Zamkowej do Cytadeli. Polecam widok z Klimka na Dolinę Dolnej Wisły.

 • anika145

  Oceniono 7 razy 1

  Grudziądz piękne miasto z katedrami, tylko sporo patusów tam i alkoholizmu.

 • arcymistrzpiekiel

  0

  tylko ksieza maja dobrze w Grudziadzu

 • wawka3791

  Oceniono 9 razy -1

  Jak odróżnić zwolennika piSSa od normalnego Polaka? Po zębach a właściwie ich braku.

 • premier_scretyna

  Oceniono 7 razy -3

  Na tyczkarkę nie wygląda...

 • cezar85

  Oceniono 4 razy -4

  Mamy krew

  skoro gazeta pokazuje ją w monochromie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX