Pogoda na dziś - wtorek 29 października. Więcej rozpogodzeń w drugiej części dnia

Pogoda na dziś - wtorek 29 października. Dziś temperatury pokażą maksymalnie od 6 do 10 stopni. W nocy przymrozki przewidywane są na wschodzie oraz w górach.

Meteorolodzy przewidują pochmurny poranek, jednak w ciągu dnia możemy spodziewać się większych rozpogodzeń. W większości kraju mogą pojawić się przelotne opady deszczu.

Temperatura. Najwyższa temperatura, 10 stopni, zapowiadana jest dla Wrocławia i Opola

Dziś najniższą temperaturę pokażą termometry w Białymstoku i Olsztynie, gdzie będzie kolejno 6 i 7 stopni. W województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, łódzkim i świętokrzyskim maksymalna temperatura wyniesie dziś 8 stopni. Jeden stopień więcej prognozowany jest w Warszawie, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Zielonej Górze i Szczecinie. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców województwa dolnośląskiego i opolskiego, gdzie będzie 10 stopni. W nocy temperatura spadnie do - 3 stopni na wschodzie i w górach, do 1 stopnia na zachodzie i maksymalnie 5 stopni nad morzem.

Pogoda na dziś - wtorek 29 października.Pogoda na dziś - wtorek 29 października. gazeta.pl

Opady. Po południu synoptycy zapowiadają spore rozpogodzenia

Synoptycy przewidują w pierwszej części dnia zachmurzenie duże i umiarkowane w całej Polsce. Po południu więcej rozpogodzeń zacznie pojawiać się na północy kraju i stopniowo zacznie obejmować także centralne i południowe regiony. Lokalnie w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim i mazowieckim mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Po południu deszczowy front przesunie się także na południowo-wschodnią Polskę. W Beskidach, na Przedgórzu Sudeckim oraz północnej części Podlasia możliwy także przelotny śnieg. Wiatr na ogół umiarkowany, silniejsze porywy zapowiadane są nad morzem.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - wtorek 29 października. Więcej rozpogodzeń w drugiej części dnia
Zaloguj się
  • hatteras

    0

    Niedziela handlowa,pogoda i historia drobnego pijaczka Staraka,oto tematy ktorymi dzisiaj chce nas karmic GW.Schodzicie na psy,stajecie na poziomie najwiekszego szmatlawca jakim jest"nasz dziennik'" tracicie wiarygodnosc i szacunek wieloletnich czytelnikow,

  • domowy daeodon

    0

    Nie podawaj się pogody bo nigdy wam to nie wychodzi, około 25% trafienia w punkt Napisz gazeta lepiej co u banasia dzisiaj, oraz czy już Ziobro siedzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX