Zamknęli dziecko w pralce i nagrali film. Wkrótce wyrok sądu wobec dwóch mężczyzn

W Sądzie Okręgowym w Radomiu zostali przesłuchani ostatni świadkowie w procesie dwóch mężczyzn, którzy zamknęli dziecko w pralce i nakręcili z tego film. Wyrok w tej sprawie ma zapaść 5 listopada.

Mężczyźni, którzy zamknęli dziecko w pralce, usłyszeli zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad osobą małoletnią. W sierpniu 2018 roku Tomasz K. i Adam B. wrzucili do mediów społecznościowych nagranie, na którym widać dziecko zamknięte w pralce. Na filmie słychać płacz chłopca oraz zanoszących się od śmiechu mężczyzn.

Zamknęli dziecko w pralce i nagrali z tego filmik. W listopadzie ma zapaść wyrok w tej sprawie

Ponadto oskarżeni fotografowali chłopca z włożonym do ust papierosem. Chociaż nagranie bardzo szybko zniknęło z sieci, to internautom udało się ustalić tożsamość rodziców dziecka. Następnie przekazali te informacje policji. Jak się okazało to znajomi 21-letniej matki nagrali filmik podczas nieobecności kobiety. Mężczyźni mieli się zaopiekować 2-latkiem, kiedy Żaneta D. była w pracy.

Jak podaje echodnia.eu Tomasz K. i Adam B. usłyszeli zarzuty znęcania się nad 2-latkiem. Dla pierwszego oskarżonego prokurator zażądał kary dwóch lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Dla Adama B. prokurator wniósł z kolei o rok i dziewięć miesięcy więzienia. Okres tymczasowego aresztowania ma zostać wliczony w poczet kary. Oskarżeni prosili sąd o łagodny wymiar kary. Wyrok w tej sprawie ma zapaść 5 listopada w Sądzie Okręgowym w Radomiu.

W listopadzie ubiegłego roku sąd ograniczył władzę rodzicielską matce chłopca. Rodzina ma pozostawać pod nadzorem prokuratora do momentu, aż dziecko osiągnie pełnoletniość.

Więcej o:
Komentarze (42)
Zamknęli dziecko w pralce i nagrali film. Wkrótce wyrok sądu wobec dwóch mężczyzn
Zaloguj się
 • virginsteele

  Oceniono 19 razy 17

  W pale sie nie miesci. Znieczulica, brak empatii, zwyrodnienie, zidiocenie, zdziczenie, chamstwo. I tak dalej, i tak dalej.

 • szklanka_herbaty

  Oceniono 13 razy 11

  Pralka jest szczelna, więc dziecko mogło się udusić. W art. 160 KK mamy zapisy: § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  Sąd powinien wsadzić panów na dwukrotnie dłużej.

 • janbar22

  Oceniono 9 razy 9

  "Rodzina ma pozostawać pod nadzorem prokuratora do momentu, aż dziecko osiągnie pełnoletniość."

  Obstawiam kuratora raczej.

 • observerpl

  Oceniono 7 razy 5

  duda juz ulaskawienia podpisal dla elektoratu?

 • nugatka81

  Oceniono 7 razy 5

  PiS region

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX