Ciężarna miała tylko wyjść do lekarza. Prokuratura podaje nowe informacje ws. zabójstwa 33-latki

Mąż 33-letniej ciężarnej kobiety, która w sobotę została znaleziona martwa na terenie województwa śląskiego, najpierw miał udusić partnerkę, a potem porzucić ciało i zgłosić jej zaginięcie. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

33-letnia mieszkanka Bielska-Białej, będąca w szóstym miesiącu ciąży, była poszukiwana od 18 października. Jej zaginięcie zgłosił mąż. Kobieta miała wyjść w piątek do lekarza i zniknąć.

W sobotę na terenie województwa śląskiego odnaleziono jej ciało. Już wtedy podejrzewano, że kobieta zmarła w wyniku działania osób trzecich. W niedzielę zarzuty usłyszał mąż 33-latki. Oskarżono go o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem i znęcanie się nad żoną. Początkowo kwestionował podejrzenia śledczych, jednak po przedstawieniu mu dowodów na jego winę, przyznał się do zabójstwa - informuje RMF FM.

Prokuratura ujawnia szczegóły zbrodni

W rozmowie ze stacją radiową szef Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała Północ Bogusław Strządała ujawnił szczegóły zabójstwa. Jak przekazał, kobieta miała zostać uduszona przez męża. Następnie mężczyzna miał zacząć zacierać ślady.

- Mężczyzna zawinął zwłoki w folię, przeniósł wieczorem do bagażnika swojego auta i przewiózł do lasu w gminie Siewierz. Porzucił je w naturalnym zagłębieniu, ok. 300 m w głąb lasu od drogi krajowej 1 - poinformował prokurator. 

Podejrzany został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu nawet dożywocie.

Więcej o:
Komentarze (54)
33-letnia kobieta została uduszona przez swojego męża. Prokuratura podaje szczegóły zbrodni
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 19 razy 15

  Mściwa nie jestem ale niech łajdus gnije w pierdlu do końca swoich dni. Trudno, że podatnik płaci. Niech gnije.

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 16 razy 10

  "Oskarżono go o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem i znęcanie się nad żoną"
  W świeckim państwie właściwe służby zadbałyby aby zwyrol nie zbliżał się do żony, po pierwszym akcie fizycznej przemocy. U nas panuje ideologia katolicka, gdzie kobieta jest co najwyżej naczyniem grzechu.

 • cinnamon.tea

  Oceniono 14 razy 10

  Powinien odpowiadać za zabójstwo dwóch osób. Ze szczególnym okrucieństwem

 • cleryka

  Oceniono 12 razy 10

  Kto w tym miasteczku zatrudniał zbrodniarza na etacie stróża miejskiego?Kto tam rządzi?

 • marikfox

  Oceniono 9 razy 9

  Europoseł patrz jaka Polska jest bezpieczna.

 • haniku72

  Oceniono 4 razy 4

  niech gnije w ZK do końca życia, zagonić do ciężkich robót ziemnych, a jedzenia dać mu tylko tyle ile zostanie zarobionych po wypłacie comiesięcznego odszkodowania rodzinie i zapłaty kosztów utrzymania (prąd, woda, ogrzewanie, ochrona). Starczy na miskę ryżu. I poinformować współwięźniów dlaczego siedzi. Długo nie posiedzi.

 • cleryka

  Oceniono 14 razy 4

  Tylko w ciągu 3 dni zginęło niewinnych 5 osób. Co za Kraj? Co za ludzie! Nie wlicxam tu ofiar drogowych. Koszmarne Państwo PiS.

 • bono74

  Oceniono 3 razy 3

  Zwierze

 • wojtow

  Oceniono 17 razy 3

  Więc to nie zboczony Arab tylko katolik?
  Czy modlił się przed mordem u zaraz po?
  Może kara będzie mniejsza?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX