Warmia. Zaginął kolejny grzybiarz. Trwają poszukiwania 40-letniego Sławomira Pożaryckiego

Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach poinformowała o kolejnym zaginionym grzybiarzu. W niedzielę 40-letni Sławomir Pożarycki wyszedł z domu i miał pójść na grzyby. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Policja prowadzi poszukiwania mężczyzny.

W niedzielę, ok. godz. 15:00, Sławomir Pożarycki, mieszkaniec Parkoszewa w gminie Bartoszyce, wziął wiaderko i wyszedł z domu. Miał udać się na grzyby do pobliskiego lasu. Mężczyzna miał ze sobą telefon, jednak do dziś nie udało się z nim skontaktować. 

Warmia. Trwają poszukiwania Sławomira Pożaryckiego

Zaginiony ma ok. 175 cm wzrostu i jest szczupły. Ma krótkie blond włosy i szare oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie dresowe spodnie i czerwoną kurtkę, a także czapkę z daszkiem w kolorze „moro” i  sportowe buty.

Poszukiwania Sławomira Pożaryckiego trwają. Policja prosi wszystkie osoby, które wiedzą cokolwiek o aktualnym miejscu pobytu mężczyzny o kontakt pod nr telefonu 112. Informację można przekazać także Oficerowi Dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach (telefon: 89 762 82 00).

To kolejne zaginięcie tej jesieni. W piątek informowaliśmy o znalezieniu ciała 81-letniego grzybiarza w województwie warmińsko-mazurskim. Kilka dni wcześniej w Strzelcach Opolskich znaleziono ciało zaginionej 72-letniej kobiety, która zaginęła podczas grzybobrania.

Więcej o:
Komentarze (55)
Warmia. Zaginął kolejny grzybiarz. Trwają poszukiwania 40-letniego Sławomira Pożaryckiego
Zaloguj się
 • log314

  Oceniono 20 razy 14

  Zielone ludziki spod Kaliningradu wzięły go za Dude... Trzeba wyjaśnić ruskim że to nieporozuminie.

 • walkirrr

  Oceniono 19 razy 11

  Czyli Szyszko miał rację, trzeba wyciąć wszystkie lasy zeby ludzie nie ginęli, słuszną linie ma nasza wladza

 • siwywaldi

  Oceniono 17 razy 11

  Jak to jest? Za komuny co najmniej połowa uczestników zakładowych wycieczek na grzyby, wracała do autokarów na czworaka i jakoś NIKT się nie gubił. A tu już kolejny... :-)

 • H2O H2O

  Oceniono 13 razy 9

  Z całym szacunkiem... przypomina pewnego narciarza...

 • qrzysiu

  Oceniono 12 razy 8

  Wygląda trochę jak jedna duda na sterydach. W adidaskach do lasu? Jeszcze pewnie w dresie z ortalionu.... Oby się znalazł bo teraz w lasach to i wilcy i LGBP i ekopartyzankta, że o terytorialsach nie wspomnę...

 • ochujek

  Oceniono 14 razy 6

  Naprawdę podobny do Adriana. Nie podmienili się miejscami w czasie spaceru po lesie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX