Pogoda na dziś - czwartek 17 października. Na północy i zachodzie przelotny deszcz

Pogoda na dziś - czwartek 17 października. Dziś większe rozpogodzenia czekają mieszkańców centralnych i wschodnich województw. Na północy i zachodzie możliwe są dziś przelotne opady deszczu.

Synoptycy przewidują na dziś zachmurzenie duże na północy i zachodzie kraju. W pozostałych regionach prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie z szansą na spore rozpogodzenia, zwłaszcza w drugiej części dnia.

Temperatura. Dziś najchłodniejszy dzień czeka mieszkańców Pomorza

Dziś najcieplejszym regionem będą województwa podkarpackie, małopolskie i śląskie, gdzie przewidywanych jest 19 stopni. Maksymalnie 18 stopni pokażą termometry w Lublinie, Kielcach, Warszawie, Łodzi, Opolu, Wrocławiu, Zielonej-Górze i Poznaniu. Jeden stopień mniej zapowiadany jest w województwie zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. Najchłodniej będzie dziś na Pomorzu, gdzie prognozowanych jest tylko 14 stopni. W pozostałych regionach - na Podlasiu oraz Mazurach - będzie około 16 stopni.

Pogoda na dziś - czwartek 17 października.Pogoda na dziś - czwartek 17 października. gazeta.pl

Opady. Kolejny pochmurny dzień na północy i zachodzie

W całej Polsce przewidywane jest dziś zachmurzenie umiarkowane z większymi rozpogodzeniami w centrum, na południu i wschodzie kraju. W województwach lubuskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim mogą pojawić się większe zachmurzenia oraz przelotne opady deszczu. Pod wieczór na Warmii i Mazurach oraz Podlasiu przewidywane są mgły ograniczające widoczność do 350 metrów. Wiatr umiarkowany, jedynie na wybrzeżu i w górach silniejsze porywy. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (3)
Pogoda na dziś - czwartek 17 października. Na północy i zachodzie przelotny deszcz
Zaloguj się
 • melanocetus głębinowy

  Oceniono 2 razy 2

  Pogoda pogoda Napiszcie co u brochy, Miśka na wolności ,Pietrzaka, Zenka i innych śmiesznych magików

 • dante_waw

  Oceniono 1 raz 1

  NPK i jakas pogoda.... ogarnijcie sie jest czwartek... czy najblizsza niedziela bedzie handlowa... co sie stalo.. nawet link z pierwszej zniknal :)....

  Czyzby temat okazal sie niezbyt nosny? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX