Poznań: Policja szuka sprawców brutalnego pobicia. Jest nagranie z monitoringu

Policjanci z Komisariatu Poznań Jeżyce poszukują dwóch sprawców, którzy 8 maja br. wieczorem, w jednej z kamienic przy ul. Dąbrowskiego pobili lokatora. Funkcjonariusze publikują nagranie z monitoringu i proszą o kontakt osoby, które rozpoznają sprawców.

"Bandyci bez żadnego powodu zaatakowali mężczyznę, bili go pięściami i kopali. W międzyczasie jeden z nich wybił kilka szyb na klatce schodowej. Po wszystkim uciekli" - czytamy na stronie poznańskiej policji, która zdecydowała się na opublikowanie wizerunków sprawców napaści.

Chodzi o zdarzenie z 8 maja 2019 r., kiedy dwóch napastników pobiło na mężczyznę w bloku przy ul. Dąbrowskiego. 

"Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!" - apelują funkcjonariusze i podają telefon kontaktowy: 61 84 12211/12.

Więcej o:
Komentarze (48)
Poznań: Policja szuka dwóch sprawców brutalnego pobicia. Jest nagranie z monitoringu
Zaloguj się
 • starystormy

  Oceniono 25 razy 25

  serio? juz po 5 miesiacach od zdarzenia policja publikuje wizerunek sprawcow brutalnego napadu z bronia i brutalnego pobicia? czemu tak predko? poczekajcie jeszcze ze dwa lata, na pewno ktos bedzie pamietal

 • american_boy

  Oceniono 19 razy 15

  dopiero doczytałem, że to miało miejsce w maju... Nie dość, że w tym kraju jest tak niebezpiecznie to jeszcze policja czeka prawie pół roku na publikacje pysków tych śmieci... tragedia. Strach mieszkać w tym państwie z tektury. Dobrze, że ja nie musze.

 • ian Kośki

  Oceniono 11 razy 11

  Oj ludzie ludzie .A wiecie co to są egzaminy( sprawność fizyczna) dla ewentualnych przeszłych podchorążych 20 dniowej wyższej Oficerskiej Szkoły WOT?!.

 • iremus

  Oceniono 10 razy 10

  Policjanci z Komisariatu Poznań Jeżyce poszukują dwóch sprawców, którzy 8 maja br. wieczorem, w jednej z kamienic przy ul. Dąbrowskiego pobili lokatora. Funkcjonariusze publikują nagranie z monitoringu i proszą o kontakt osoby, które rozpoznają sprawców......
  Przepraszam, a co tzw funkcjonariusze robili przez 5 miesięcy? Czyżby organ nadzorczy nie chciał im "klepnąć" umorzenia z powodu niewykrycia sprawców?

 • sobieryba

  Oceniono 20 razy 10

  Ci goście są z LGBT, nie ma wątpliwości... ksiądz mówi że to największe zagrożenie dla Polaków.. ja mu wierzę..tja

 • 1sz-truten

  Oceniono 12 razy 10

  Dlaczego nie ma zbliżenia tych zapiśdźiałych ryjów ?

 • takaprawda3000

  Oceniono 19 razy 9

  Z wyglądu arabscy imigranci. Tylko dla niepoznani ubrali narodowe dresy.

 • dziadekjam

  Oceniono 12 razy 8

  Po 5 miesiącach od zdarzenia policja publikuje wizerunek sprawców brutalnego napadu z bronią i brutalnego pobicia, a na następ[nym nagraniu widzimy dzielnych "antyterrorystów" rozwalających agencję towarzyską..:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX