Lubin. Bójka 15-latek przed szkołą. Tłum gapiów je dopingował. "Dawaj Kamila!"

Dwie 15-latki pobiły się na ulicy w pobliżu Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie (woj. dolnośląskie). Jedna z nich w wyniku zdarzenia trafiła do szpitala. Całej sytuacji przyglądała się grupa gapiów. Niektórzy śmiali się i dopingowali uczestniczki bójki.

Jak informuje portal lubin.pl, do zdarzenia doszło w piątek przed południem. Dwie uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Lublinie miały pokłócić się na szkolnym korytarzu, a następnie "umówiły się na przerwie".

Szkolny konflikt przeniósł się tuż za teren placówki, gdzie między nastolatkami doszło do regularnej bójki. Na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych widać, jak jedna z dziewczyn wyzywa swoją koleżankę i okłada ją pięściami po twarzy. "Przeproś, szmato, bo cię zabiję. Ty ku**o" - słyszymy.

Bójka uczennic w Lubinie. Tłum gapiów nie reagował

Całej sytuacji przyglądała się grupa i kolegów i koleżanek ze szkoły, którzy nie kryli swojego rozbawienia. Nikt nie zareagował, a niektórzy nawet dopingowali uczestniczki bójki. "Dawaj Kamila!", "Ale zawody" - możemy usłyszeć na nagraniu. Ostatecznie nastolatki zostały rozdzielone przez nauczyciela.

Jedna z tych młodych kobiet z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Trwają ustalenia, w jakich okolicznościach doszło do tego incydentu i jaki był jego powód. Całość materiału zostanie przekazana do sądu rodzinnego

- powiedziała Sylwia Serafin z lubińskiej policji w rozmowie z serwisem miedziowe.pl.

Więcej o:
Komentarze (229)
Lubin. Bójka 15-latek przed szkołą. Tłum gapiów je dopingował. "Dawaj Kamila!"
Zaloguj się
 • sobieryba

  Oceniono 68 razy 44

  Jak najszybciej ogłosić Lubin miastem wolnym od LGBT i polecić opiece Czarnej Madonnie - wtedy będzie bezpiecznie i takie rzeczy nie będą miały miejsca.. tja

 • ola-blue

  Oceniono 48 razy 42

  Oj, dziewczyny!!!! I przez brak klasy, taktu i kultury zostałyście pośmiewiskiem całej Polski. A agresorka będzie miała zabazgraną kartotekę jako młodociana. Ciekawe, czy się czepią nauczycieli...

 • ferroetigni

  Oceniono 41 razy 29

  Dla tej bardziej agresywnej - poprawczak i po sprawie. Karać surowo patologię.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 24 razy 22

  Niebieski kur.wi.szon miał lepszą technikę.

  A swoją drogą filmowanie na pionowo to stan umysłu.

 • labeo

  Oceniono 25 razy 21

  Patolstwo w najlepszym wydaniu, pewnie w domu nie jest lepiej.

 • pierrecruise

  Oceniono 31 razy 21

  No dziewice to już to nie są.

 • pritchard

  Oceniono 19 razy 15

  Tej w niebieskim to już tylko lobotomia pomoże.

 • agafia7644

  Oceniono 22 razy 14

  Dziewczyny są tak wulgarne i agresywne jak chłopy. Zastanawiam się kto je tak wychował? Gratulacje dla patologicznych rodziców!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX