Komentarze (87)
"Zróbmy dobry klimat". 27 września Generalny Strajk dla Ziemi. Zobacz mapę protestów w Polsce
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • czwartazmiana

  0

  DZIWIĄ MNIE OWE PROTESTY zwłaszcza, że wysłaliśmy wiele maili do organizatorów (także zagranicznych) i nikt nie raczył odpowiedzieć.
  A sprawa dotyczy naszego pomysłu na skuteczne rozwiązanie problemu smogu i naczne zmniejszenie produkcji gazów cieplarnianych.
  Zainteresowanych odsyłam na naszą stronę c z w a r t a z m i a n a kropka p l gdzie w zakładkach z AIR HOT w tytule przedstawiamy zarys pomysłu, ale także biznesy dla operatywnych ludzi, którzy wykorzystując nasz system mogą stworzyć "egzotyczne" firmy i zarabiać na BEZPŁATNYM CIEPLE, które oferujemy.
  Pozdrawiam i zapraszam PRAWDZIWYCH EKOLOGÓW, a nie tylko tych, którzy potrafią krzyczeć !
  To oczywiście również gratka dla tych, którzy mają smykałkę do interesów.

 • lukki69

  Oceniono 6 razy 0

  Niech lepiej tęczowo czerwone lemingi z dużych miast przestaną wyrzucać połowę jedzenia do śmietnika.......foki i orangutany poradzą sobie bezcw...ebrytów z Polski....

 • vidi12

  Oceniono 8 razy 0

  Dobrze, że Trzaskowski ratuje chociaż Wisłę zasilając ją gównem i chemią :)

 • jan700

  Oceniono 18 razy 0

  Wolność i tolerancja w Ameryce :)

  Dziennikarka przerwała transmisję telewizyjną konferencji prezydenta USA, bo nie mogła słuchać słów prezydenta Trumpa o lewackich mediach:

  „If you’re Democrat, you have automatic protection. That’s years and years of people putting in certain people into positions. But when you look at all of the — all of the trauma that these fakers, of course — and the press — look, the press is — much of the press is not only fake, it’s corrupt. These stories they write are corrupt; they’re so wrong. And they know that.”

  HttP://wyborcza.pI/7,75399,25240653,transmisja-przemowienia-trumpa-przerwana-powod-nie-mowil.html

 • slon2002

  Oceniono 7 razy -1

  Apel do aktywistów i fanatyków religii "Globalnego Ocipienia": korea wasza mać! Przestańcie wreszcie oddychać!!! CO2 jest zabójcze dla maleńkich fok!!! i misiów uszatków pod biegunem!!!

 • voyteko

  Oceniono 4 razy -2

  gdzie jest ta mapa? czy to mapa fizyczna , polityczna czy gospodarcza?

 • vidi12

  Oceniono 6 razy -2

  Z okasji srtajku klimatycznego Trzaskowski dorzuci więcej gówna do Wisły :(

 • janrobin2015

  Oceniono 12 razy -2

  To jak będziemy walczyć ze zwiekszona aktywnosc slonca (trwa już od kilkudziesięciu lat dane NASA) i jest głównym czynnikiem wpływającym na ocieplenie lub oziębienie klimatu na Ziemi? Może jakiś patrol słoneczny do wygaszania słońca? Ochotnicy sie znajda. Co ze zmianami pola magnetycznego ziemi - też ogromnie wpływa na klimat? Jakieś pomysły jak to zmienić?

 • embart

  Oceniono 10 razy -2

  Czy załoga powrotna jachtu Grety już doleciała do NY? Ktoś wie?

  :P

 • sirius_philips

  Oceniono 12 razy -2

  Green is the new RED :)
  Religijny fanatyzm apokaliptyków, wyssane z palca objawienia, owczy pęd zaprogramowanych aktualną narracją 'protektorów' planety, zmanipulowane i zakłamane 'dowody' kapłanów eko-religii, papież Al Gore na czele, mesjasze i guru w stylu Św. Grety od Klimatu, pogańskie oddawanie czci Matce Ziemi, ciągle przekładany koniec świata, zmiana retoryki i 'faktów' jak wiatr powieje, za kulisami szare eminencje PRu spod znaku psychomanipulacji mas vel Edward Bernays, z przodu awangarda przymusu bezpośredniego - GreenPeace, Extinction Rebellion, Anfita etc. Idą po ciebie, idą po twoją wolność, idą po twoje pieniądze, idą po trupach (dosłownie! aborcjonizm, eutanazja, antynatalizm, pro-wyginięcie)... Strzeż się ambitnego enwiromentalizmu i Zielonej Krucjaty przeciwko rodzajowi ludzkiemu, którą eks-prezydent Green Peace'u nazwał największym zagrożeniem dla ludzkości od czasów komunizmu...
  1. //www.youtube.com/watch?v=bpxAIYrtGLw&list=WL&index=2&t=0s
  2. //realclimatescience.com/fifty-years-of-failed-apocalyptic-forecasts/

 • lukki69

  Oceniono 5 razy -3

  Niech miejski lewacki lemingrad produkuje mniej śmieci.....pisowski plebs je nawet obierki z ziemniaka a opozycyjne elyty potrafią wyrzucić pół kurczaka....

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 15 razy -3

  "27 września to ostatni dzień Światowego Strajku Klimatycznego. Z tej okazji na całym świecie aktywiści organizują marsze, pikiety, happeningi i imprezy edukacyjne. "

  To jest gruby szwindel.
  Zmiany klimatu notuje się w przeciągu minimum kilku dziesięcioleci a nie w przeciągu 5 lat.
  A oszuści obiecują nam, że gdy im zapłacimy to dokonają inżynierii planetarnej i "poprawią" klimat.
  Dawniej cwaniacy sprzedawali kmiotkom Kolumnę Zygmunta albo tramwaj.
  Teraz sprzedaje się klimat.

 • axermann

  Oceniono 16 razy -4

  Uczestnicy to głównie gównażeria która nic nie robi i jest na utrzymaniu rodziców/jakby pozapierdzielali w robocie to nie było by im w głowach uczestniczenie takich spędach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX