Pogoda na dziś - poniedziałek 30 września. Deszczowy, pochmurny i wietrzny koniec września

Pogoda na dziś - poniedziałek 30 września. Dziś temperatura będzie bardzo zróżnicowana. Na Pomorzu przewidywanych jest maksymalnie 15 stopni, a na południowym-wschodzie termometry pokażą nawet 21 stopni.

Ostatni dzień września zapowiada się z bardzo pochmurną i deszczową pogodą. Dodatkowo w całej Polsce przewidywane są silne porywy wiatru - miejscami wiać będzie ponad 85 km/h.

Temperatura. Na południowym-wschodzie będzie dziś od 20 do 21 stopni

Dziś najniższa temperatura prognozowana jest w województwie pomorskim, gdzie będzie maksymalnie 15 stopni. Jeden stopień więcej zapowiadany jest w Białymstoku, Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie i Zielonej Górze. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców województwa podkarpackiego i małopolskiego, gdzie ma być 21 stopni oraz śląskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego, gdzie będzie około 20 stopni. W pozostałych regionach 18-19 stopni.

Pogoda na dziś - 30 września.Pogoda na dziś - 30 września. gazeta.pl

Opady. Deszczowy front pojawią się dziś nad całą Polską

Nad ranem na większe rozpogodzenia mogą liczyć jedynie mieszkańcy południowej i południowo-wschodniej Polski. Po południu i wieczorem zachmurzenie duże i umiarkowane zapowiadane jest już w całym kraju. Tak samo we wszystkich regionach prognozowane są przelotne opady. Intensywny deszcz w pierwszej części dnia pojawi się w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim i mazowieckim. W ciągu dnia front będzie przesuwał się na południe. Przez cały dzień zapowiadane są umiarkowane i silne porywy wiatru do nawet 85 km/h.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - poniedziałek 30 września. Deszczowy, pochmurny i wietrzny koniec września
Zaloguj się
  • motyw4

    Oceniono 3 razy 1

    Jakie to szczęście, że w Wielkiej Polsce Katolickiej żadne kataklizmy nam nie grożą, bo żyjemy bezpiecznie w opływającym w dobrobyt kraju nad Wisłą, którym mądrze i sprawiedliwie rządzi (nie myśląc o sobie ale o potrzebach wszystkich mieszkańców bez względu na wyznanie i kolor skóry) Panujący Nam Prezes Polski Jego Wysokość Jarosław Kaczyński, Brat Lecha Poległego w Zamachu Smoleńskim wespół z Prezydentem Polski Od Morza Do Morza Jego Jaśnie Wysokością Andrzejem Dudą (Błogosławione Łono, Które Go Wydało i Piersi, Które Ssał) oraz Najwybitniejszym Premierem Powojennej Polski Mateuszem Morawieckim!!! Czuwa też nad naszym cudownym krajem Król Polski Jezus Chrystus i Jego Matka Przenajświętsza Panienka Maryja Zawsze Dziewica a także Największy z Papieży Polaków Święty Jan Paweł Drugi Wielki!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX