Rumia. Wypchnął babcię przez okno i ukradł jej pieniądze. Kobieta nie żyje

Nie żyje 80-letnia mieszkanka Rumi, którą wypchnął przez okno jej 24-letni wnuk. Mężczyzna przyszedł do niej i wszczął awanturę, żądając, żeby dała mu pieniądze. Gdy kobieta odmówiła, mężczyzna zastosował wobec niej przemoc.

O tragedii w mieście Rumia (województwo pomorskie) informuje Radio Gdańsk. 80-latka spadła z okna na drugim piętrze, z którego wypchnął ją jej 24-letni wnuk. Sąsiedzi kobiety wezwali na miejsce pogotowie, które zabrało ją do szpitala. Mimo starań lekarzy, po kilku godzinach 80-latka zmarła.

Wypchnął babcię za okno, ukradł jej 150 zł i biżuterię. Wcześniej okradł byłą partnerkę

Z informacji, jakie przekazuje Radio Gdańsk wynika, że młody mężczyzna ukradł swojej babci 150 zł oraz biżuterię. Zanim odwiedził swoją krewną, miał odbyć spotkanie ze swoją byłą partnerką w Wejherowie, gdzie również wszczął awanturę i ukradł kobiecie 20 zł. Dzień po tych wydarzeniach policja zatrzymała 24-latka.

Mężczyzna usłyszał zarzuty: zabójstwa oraz rozboju. Nie przyznał się do winy. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Więcej o:
Komentarze (97)
Rumia. Wypchnął babcię przez okno i ukradł jej pieniądze. Kobieta nie żyje
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX