Były prezydent Aleksander Kwaśniewski w Gazeta.pl: PiS ma w wyborach 42 proc. w garści

- Dla skonsolidowanego elektoratu PiS-u to wszystko ataki polityczne, dla tych, którzy na PiS nie głosują, to dodatkowy dowód na to, że ta partia jest zdemoralizowana - tak m.in. o doniesieniach medialnych ws. szefa NIK-u Mariana Banasia, lotach marszałka Marka Kuchcińskiego i nagrodach dla członków rządu PiS mówił w porannej rozmowie w Gazeta.pl były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Dodał, że "PiS ma w garści" 42-procentowy wynik w jesiennych wyborach.
Więcej o:
Komentarze (161)
Były prezydent Aleksander Kwaśniewski w Gazeta.pl: PiS ma w wyborach 42 proc. w garści
Zaloguj się
 • Oceniono 58 razy 40

  W porównaniu do aktualnego prezydenta było niebo lepszy pomimo swoich wad. Co ważne coś znaczył w polityce międzynarodowej i nie był popychadłem oraz nie woził ze sobą haha krzesła!!

 • jedyny_times

  Oceniono 42 razy 34

  Zastanawia mnie jak z tym żyją wyborcy pisu. Służba zdrowia jest na takim poziomie, że w 2015 czekało się na wizytę u specjalisty 2,5 miesiąca, teraz 4, ludzie umierają na SORAch, wszystkie afery Ziobro swoimi prokuratorami zamiata pod dywan, nikt nie wie, że Kuchciński sobie lata do domu za 60 tyś ( 1 lot) bez końca, że prezes NIK prowadzi w swojej kamienicy regularny burdel, nikt nie wie i Ziobro jest święty, kiedy pod nosem działa mu farma hejterska, że chronią biskupów co tuszowali pedofilię wśród księży, że niby sobie w ministerstwach obniżyli zarobki, a pod stołem dawali sobie drugie pensje, mieli oddać i oddało trzech do caritasu. , ze Morawiecki od biskupa kupuję za bezcen kawał ziemi i ukrywa to przepisując to na żonę, że Kaczyński sobie dzwoni do prezesa pekao, tamten dyma do niego i ustawiają sobie kredyt na wieżowce w centrum Warszawy. Jedzie facet samochodem, wali w niego limuzyna Szydłowej, po czym giną wszystkie nagrania z monitoringu i faceta udupiają. Pytanie do Was, wyborcy pisu, kto ma pociągnąć do odpowiedzialności tych ludzi, prokuratura Ziobry? Sami sobie zarzuty postawią? Służby, policja, prokuratura, wszystko mają w ręku. Naprawdę, chcecie władzy, której się nie da odsunąć, naprawdę chcecie żeby rządzili wami ludzie, którzy są ponad prawem i mogą robić wszystko co im się podoba, bo można im skoczyć? Tak jest teraz w Rosji.

 • ian Kośki

  Oceniono 44 razy 30

  Lubiłem gościa wprawdzie pierwsza szklanka RP wyprzedzał nawet Głodzia lecz inteligentny wygadany reprezentacyjny facet były prezydent

 • borys_heinza

  Oceniono 27 razy 21

  Nie przepadałem za Kwaśniewskim, ale trudno nie zauważyć, że
  pijany Kwaśniewski po pijaku mówił sensowniej niż Jarek na trzeźwo.
  O Adrianie świadomie nie wspominam - ponieważ porównujemy osoby, które mają jakikolwiek wpływ na to co mówią.

 • goupille

  Oceniono 32 razy 20

  Do moderatora.
  Może tak przewietrzyć te wpisy z pisiej/ruskiej trollowni?

 • state77

  Oceniono 25 razy 17

  Ci którzy głosują na pis udawadniaja tylko to, że naziści wymordowali dużą część polskiej inteligencji.

 • ax-les-thermes

  Oceniono 18 razy 14

  Znaczy narod jak byl ciemny i glupi tak nic nie jest w stanie tego zmienic.

 • stoperan12

  Oceniono 16 razy 12

  Gdybym był wierzący to bym powiedział, że stwórca ma jakiś plan co do Polski. Ze w jakiś sposób pasuje mu panoszące się zło. Że widocznie trzeba te spirale jeszcze nakręcić, by dobro tym bardziej było widoczne. To co się dzieje teraz w Polsce to już początek prawdziwej degeneracji./ władza kradnie i generuje aferę za aferę, a szef NIK prowadzi burdel. w normalnym kraju ci ludzie może dostaliby 5 proc. Ale przecież u Polaków wystarczy groszem sypnąć.....i już nie ma afery. Taki naród musi upaść. Gdyby Tusk po ośmiorniczkach dal np. 300 plus dalej by rządził. Tylko Tusk nie był skorumpowany.....

 • jednooki.pirat

  Oceniono 17 razy 11

  Zabawne, kiedyś narzekaliśmy na Kwaśniewskiego i co? Dostaliśmy Kaczyńskiego, Komorowskiego i teraz Dudę. Strach pomyśleć kto będzie następny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX