Prognoza pogody na tydzień [23-29 września]. Będzie cieplej: miejscami powyżej 20 stopni

Prognoza pogody na tydzień 23-29 września. W tym tygodniu czeka nas bardzo zmienna pogoda. Pierwsze trzy dni nadal będą deszczowe i pochmurne. Na rozpogodzenia w większej części kraju możemy liczyć dopiero od czwartku.

Według wstępnych prognoz nadchodzący tydzień będzie cieplejszy, niż miało to miejsce w ostatnich dniach. W niektórych regionach temperatura przekroczy 20 stopni.

Pogoda na poniedziałek, wtorek i środa. Pochmurny i deszczowy początek tygodnia

Dziś najchłodniejszy dzień z temperaturą maksymalną do 17 stopni czeka mieszkańców województwa podlaskiego i lubelskiego. Z kolei najwyższą temperaturę pokażą termometry w Łodzi, gdzie ma być około 22 stopni. W poniedziałek prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim oraz podlaskim, a duże w pozostałych regionach. Deszcz będzie padał na krańcach zachodnich kraju. Na więcej opadów musimy przygotować się już we wtorek - bez deszczu będzie jedynie w województwach warmińsko-mazurskim, mazowieckim, łódzkim i wielkopolskim. W środę ponownie bardzo duże zachmurzenie oraz deszcz tym razem już w całej Polsce. We wtorek temperatury będą wahać się od 14 stopni w Białymstoku do maksymalnie 19 stopni w Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim. W środę najchłodniej będzie w Warszawie, Białymstoku i Kielcach, gdzie zapowiadanych jest maksymalnie 11 stopni. W pozostałych regionach 12-14 stopni.

Prognoza pogody na czwartek i piątek. Od czwartku zacznie się robić cieplej

Trochę cieplej zacznie robić się już w czwartek. Chociaż w województwach pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim i świętokrzyskim będzie maksymalnie 14-15 stopni, to na zachodzie zacznie się robić cieplej. Najwyższa temperatura tego dnia zapowiadana jest w Łodzi, gdzie będzie 21 stopni. W pozostałych regionach 17-19 stopni. W czwartek deszcz prognozowany jest w województwach lubuskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim i lubelskim. W pozostałych województwach duże rozpogodzenia. W piątek deszcz pojawi się na wschodzie kraju: w Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie i Krakowie. W pozostałych regionach rozpogodzenia. Temperatury maksymalne dla Polski wyniosą 17-21 stopni.

Pogoda na weekend. Zmienna pogoda na koniec tygodnia

W sobotę czeka nas najładniejszy dzień tego tygodnia. Deszcz będzie padał jedynie w Krakowie. W pozostałych województwach niemal bezchmurne niebo i dużo słońca. Korzystna będzie również temperatura. Meteorolodzy przewidują maksymalnie od 18 do 21 stopni. W niedzielę duże zachmurzenie prognozowane jest w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim. W centrum i na południu możemy liczyć na większe rozpogodzenia. W ostatni dzień tygodnia przewidywane są temperatury maksymalne od 17 stopni na północy do 20 stopni na południu Polski.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (4)
Prognoza pogody na tydzień [23-29 września]. Będzie cieplej: miejscami powyżej 20 stopni
Zaloguj się
 • dante_waw

  Oceniono 2 razy 2

  redaktorze NPK.. prosze nie odbiegac od tematu... czy niedziela 29 wrzesnie bedzie handlowa??

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 2 razy 2

  Lepsze są fascynujące opowieści o Kubicy - które to tym razem zajął miejsce, kto lub co zawinił/-o że nie było lepiej ( Słońce, temperatura, chmury, deszcz, asfalt, mechanicy, silnik, kierownica, skrzynia biegów, owiewka, lusterko, grzebień, masło na grzance, płyta podłogowa, opony, bieg cieków wodnych pod torem, czapeczka, kask, zawinięta skarpeta, kolorowe banery - wszystko tylko nie nasze Dobro Narodowe Prawdziwych Polaków i Numer 1 wśród niepełnosprawnych Polaków ).

 • Oceniono 2 razy 2

  Pogoda pogoda pogoda My chcemy artykułów codziennych artykułów o Terleckim Misiewiczu Suskim co słychać u jak długi jeszcze wyrok czeka Macierewicza w Piwnicznej szafie prezesa, co u Krystyny wiadomo której.

 • haha-to-ja

  Oceniono 3 razy 1

  Agora chwaliła się że kupiła system antyspamowy do komentarzy a tymczasem monia wrzuca juz po trzy ogłoszenia. Nawet "systemu" klepaczki wierszówy nie potrafią nie mówiąc juz o interesujacych treściach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX