Poszedł na wywiad do telewizji, został zatrzymany. Miał pecha, bo w studio był też policjant

Oficer dyżurny jednej z małopolskich komend policji rozpoznał w programie emitowanym na żywo w telewizji mężczyznę, który był poszukiwany przez służby. Choć telewizyjny gość nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, w jego zatrzymaniu chwilę później pomógł rzecznik komendy głównej, który akurat również występował w telewizyjnym studiu.

Do nietypowego zatrzymania doszło w tym tygodniu w siedzibie jednej z telewizji w Warszawie. Gościem w programie emitowanym na żywo był mężczyzna poszukiwany przez krakowską policję. Gdy występował na wizji, został rozpoznany przez oficera dyżurnego jednej z małopolskich komend policji. Mężczyzna natychmiast wysłał komunikat do warszawskich policjantów. Istniała jednak obawa, że poszukiwany opuści budynek telewizji przed ich przyjazdem, funkcjonariusz zdecydował się więc na dodatkowe kroki. 

Nietypowa interwencja policji. W zatrzymaniu pomógł rzecznik 

Traf chciał, że gościem telewizji był również rzecznik prasowy komendanta głównego policji, insp. Mariusz Ciarka. Policjanci z małopolskiej komendy skontaktowali się z nim za pośrednictwem podinsp. Grzegorza Gubały z policyjnych związków zawodowych. Poinformowali, że występujący w programie mężczyzna jest przez nich poszukiwany i poprosili o pomoc. Rzecznik KGP miał występować w programie po poszukiwanym gościu. Nawiązał kontakt z ochroną stacji i uzyskał informacje o miejscu przebywania poszukiwanego mężczyzny. Dowiedział się też, jakie jest rozmieszczenie pomieszczeń w budynku stacji i przekazał wszystkie informacje policjantom, którzy wkrótce przybyli na miejsce,

Do zatrzymania telewizyjnego gościa doszło w momencie, gdy wychodził z budynku. 

Zatrzymany został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji I w Warszawie, gdzie usłyszał zarzuty i został przesłuchany

- relacjonuje policja. Funkcjonariusze nie precyzują, jakie zarzuty zostały mu postawione.

Więcej o:
Komentarze (71)
Poszedł na wywiad do telewizji, został zatrzymany. Miał pecha, bo w studio był też policjant
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 62 razy 44

  Ziobro pewnie. Albo Kuchciński. Może nawet Gliński za Czartoryskich. W zasadzie mógł to być dowolny pisowiec.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 34 razy 26

  Może to Mariusza Kamińskiego aresztowali :-)
  Przecież to przestępca z wyrokiem czekający na odsiadkę :-)

 • honkers

  Oceniono 28 razy 16

  To prezydent go przed zatrzymaniem nie ułaskawił ? Co za błąd.

 • lindhorst1

  Oceniono 16 razy 14

  To dość istotna luka: kim był zatrzymany i za co go poszukiwano? Bo jeśli np. za blokowanie wjazdu na Wawel, czyli za - jak to nazwał Ryszard Terlecki - "chuligaństwo", to sprawy się nieco komplikują.

 • jw0022

  Oceniono 18 razy 12

  Jesli to była TVPiS Kur...skiego to mogli od razu w studiu skazać(chyba ze był to PiSior to uniewinnić). I sprawiedliwości ludowej stało by się zadość. konus, zerro, dupa i lepszy sort kontent.

 • shtalman

  Oceniono 27 razy 11

  Wow, niemożliwe i fantastyczne! Gość był poszukiwany za niepłacenie alimentów, to tak jak złapanie 80-letniej babci na pasach. Sukces, Zero Ziobro wraz z Kamińskim, odtrąbcie niebywały sukces służb, zdjęcia, autografy i chooj jeszcze wie co

 • hana_gd

  Oceniono 13 razy 9

  Czy odbyła się transmisja na żywo do TVP Info z zatrzymania groźnego przestępcy? Czy minister Zbyszek zwołał konferencję prasową (taką bez pytań) aby odtrąbić kolejny sukces dojnej zmiany?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX