Grodzisk Mazowiecki. Wysadzili w powietrze bankomat, ukradli około 200 tysięcy

W nocy z wtorku na środę, około godziny trzeciej nad ranem, wyleciał w powietrze bankomat przy ulicy 11 listopada. Policja poszukuje sprawców. Nieoficjalnie wiadomo, że łupem złodziei mogło paść nawet 200 tys. złotych.

Asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, w rozmowie z Polsat News poinformowała, że wciąż trwa liczenie strat przez bank. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że skradziona suma była niebagatelna: mogła wynieść nawet 200 tysięcy złotych.

Mieszkańcy z najbliższej okolicy twierdzą, że złodzieje nieprzypadkowo "zasadzili się" akurat na ten konkretny bankomat: we wtorek 17 września został on zasilony świeżą dostawą gotówki do wypłacania.

Wybuch doszczętnie zniszczył urządzenie. Maszyna znajdowała się przy sklepie spożywczym "Społem". W budynku w wyniku eksplozji pękła szyba, zniszczony został również daszek znajdujący się nad bankomatem.

Więcej o:
Komentarze (27)
Złodzieje w Grodzisku Mazowieckim wysadzili bankomat. Szacuje się, że mogli ukraść nawet 200 tys. zł
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 21 razy 13

  "Nigdy jeszcze Polacy nie mogli czuć się tak bezpieczni", co, pani Szydło? Zwłaszcza jak się zwiało z Polski i usadziło du*ę w bezpiecznej Brukseli.

 • acototak

  Oceniono 24 razy 12

  Trzeba podnieść do 5000+ bo suweren wszystkie bankomaty powysadza.
  Przyzwyczajanie do tego że się należy zwiększa apetyt.

 • sprawazlewa

  Oceniono 8 razy 6

  Spoko! Policja zaraz złapie sprawcę! Tylko dokończą sprawę wypadku Broszki w Oświęcimiu. Już podobno mają informację, że drzewo zasadził bezdomny pan Stanisław ( i zaraz potem wziął i umarł).

 • lusjola

  Oceniono 12 razy 6

  Islamiści ... a może polscy katolicy ??? Ot cała prawda o naszym kochanym narodzie... Przepraszam a zero zajmuje się czym teraz ...

 • erte2

  Oceniono 9 razy 5

  Te pieniądze im się po prostu należały!!!

 • robertczajka

  Oceniono 8 razy 4

  bankomat+ .... złodziejom też się coś należy żeby wstać z kolan

 • hakatumbaitsumani

  Oceniono 6 razy 4

  Ciekawe, czy kasetki z kasiorą puściły farbę? Bo wtedy cała ich robota na nic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX