Pogoda na dziś - środa 18 września. Kolejny dzień z pochmurną i wietrzną pogodą

Pogoda na dziś - środa 18 września. Meteorolodzy przewidują dzień ze sporym zachmurzeniem: jedynie na zachodzie i południu większe rozpogodzenia w drugiej części dnia. Podobnie jak poprzedniego dnia należy spodziewać się dziś silniejszych porywów wiatru.

Synoptycy serwisu pogodynka.pl prognozują dziś większe zachmurzenie zwłaszcza na północy i wschodzie Polski. Także w tych regionach przewidywane są przelotne opady deszczu.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 13 do 17 stopni

Najniższa temperatura w środę przewidywana jest dla województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego, gdzie będzie maksymalnie 13 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Lublinie, Krakowie oraz Gdańsku. Najcieplejszy dzień zapowiadany jest w województwie lubuskim, gdzie ma być 17 stopni oraz w województwie wielkopolskim, gdzie będzie 16 stopni. W pozostałych regionach 15 stopni. W nocy temperatura spadnie do 4-7 stopni.

Pogoda na dziś - środa 18 września.Pogoda na dziś - środa 18 września. gazeta.pl

Opady. Dziś niewielkie rozpogodzenia możliwe na zachodzie i południu

Dziś zachmurzenie duże i umiarkowane będzie pojawiać się w całej Polsce, zwłaszcza jednak na północy i wschodzie kraju. Zachód i południe mogą liczyć na większe rozpogodzenia w drugiej części dnia. Dodatkowo deszcz prognozowany jest w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, kujawsko-pomorskim, łódzkim i lubelskim. W północnych województwach możliwe także burze, a w wyższych partiach gór przewidywany jest także śnieg z deszczem. W pozostałych regionach raczej bez większych opadów. Wiatr umiarkowany, miejscami silny zwłaszcza na wybrzeżu i w górach może wiać od 70 do 90 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - środa 18 września. Kolejny dzień z pochmurną i wietrzną pogodą
Zaloguj się
  • marini2

    Oceniono 1 raz 1

    Ocieplenie klimatu się skończyło buahahaha.

  • Oceniono 2 razy 0

    Co wy codziennie z tą pogodą dajcie informację czy najbliższa niedziela jest handlowa . Nie wszyscy wiedzą( a mają telefon) którego dzisiaj jest- np ja, Jurek Jessica oraz część mieszkańców naszej wioski ponieważ było wesele tydzień temu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX