Gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce w Szczecinku. Przedstawiono zarzuty sąsiadom rodziców

Łukaszowi K., 32-latkowi ze Szczecinka, postawiono zarzut zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem 13-miesięcznej dziewczynki. Podejrzany, sąsiad rodziców ofiary, został tymczasowo aresztowany. Jak podają lokalne media, mężczyzna jest żołnierzem, służącym w jednej z jednostek na Pomorzu. Zarzuty usłyszała także jego żona, która miała opiekować się dzieckiem.

Łukaszowi K. grozi do 15 lat więzienia. - Podejrzanemu przedstawiono zarzut zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem 13-miesięcznej dziewczynki. W tej chwili udaję się do sądu na posiedzenie w przedmiocie zastosowania tymczasowego aresztowania - poinformowała media Marzena Ludwiniak-Aniołowska, zastępca prokuratora rejonowego w Szczecinku. 

Zarzuty postawiono również żonie Łukasza K. Kobieta miała "narazić na bezpośrednie niebezpieczeństwo osobę, która znajdowała się pod jej opieką". Prokurator nie zdradza szczegółów postępowania ze względu na dobro śledztwa. Jak informuje, K. "częściowo" przyznał się do zarzutów. Prokuratura wystąpiła o areszt dla mężczyzny, sąd przychylił się do tego wniosku.

Szczecinek. Gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce

13-miesięczna dziewczynka znajdowała się pod opieką pary w środę. Wtedy doszło do tego okrutnego czynu. Łukasz K. i jego żona to znajomi rodziców dziewczynki, mieszkający zaledwie kilka klatek dalej. Gdy rodzice odebrali dziecko, zauważyli krwawienie. 13-miesięczna ofiara gwałciciela trafiła do szpitala. 

Jak podaje szczecinek.naszemiasto.pl, podejrzany to żołnierz z jednej z pomorskich jednostek.- W przedmiotowej sprawie żołnierze Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Olesznie prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Szczecin - Niebuszewo Dział ds. Wojskowych w Szczecinie - przekazał ppłk Artur Karpienko, rzecznik ŻW.

Więcej o:
Komentarze (222)
Gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce w Szczecinku. Przedstawiono zarzuty sąsiadom rodziców
Zaloguj się
 • plac.czerwony

  Oceniono 35 razy 31

  Bestie ukrywają się w normalnych małżeństwach. Normalna rodzina! Bestia, zwyrol i żonka zadowolona, że ktoś ją chciał, choćby diabeł.

 • jaja-kaczora

  Oceniono 29 razy 25

  ale bedzie potrzebowal w celi bardzo duzo wazeliny! Zycze mu tego!

 • siwywaldi

  Oceniono 27 razy 23

  Skutki dobrej zmiany.
  Do policji nie ma chętnych, więc JEDYNYM kryterium kwalifikacyjnym, jest "rozumienie" służby na poziomie Rocha Kowalskiego z Potopu.
  A teraz wyszło, że w wojsku JESZCZE GORZEJ, skoro nawet nie są w stanie wyeliminować podczas testów zboków i pedofili

 • hatteras

  Oceniono 36 razy 22

  Mam do Was prosbe.Badzmy zjednoczeni i jednomyslni wobec zwyrodnialcow.Sprawiedliwosc to takze my-zwyczajni pospolici ludzie,ktorzy maja prawo wiedziec kim sa,gdzie mieszkaja i jak wygladaja te bestie.Dlaczego w innych krajach od razu ujawnia sie zdjecia i nazwiska bandytow?
  Mysle ,ze wszyscy bez wyjatku macie takie samo zdanie i czujecie to samo co ja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX