Wrocław. Śmiertelny wypadek mężczyzny jadącego na hulajnodze. Uderzył w niego SUV

Wrocław. Na skrzyżowaniu ulic Legnickiej z Niedźwiedzią doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. Młody mężczyzna jadący na hulajnodze elektrycznej został potrącony przez samochód.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 10 rano. W okolicach przejścia dla pieszych niedaleko skrzyżowania ulicy Legnickiej z Niedźwiedzią we Wrocławiu potrącony został młody mężczyzna.

Wrocław. Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych. Nie żyje mężczyzna jadący na elektrycznej hulajnodze

Poszkodowany jechał na elektrycznej hulajnodze, gdy został potrącony przez samochód typu SUV. W wyniku wypadku mężczyzna zmarł.

Wrocławska "Gazeta Wyborcza" podaje, że ofiara miała 25 lat. Według relacji świadków, wjechała na hulajnodze na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Samochód uderzył w mężczyznę. Ciało poszkodowanego zostało odrzucone na kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia.

Obecnie okoliczności wypadku bada policja. Ruch na ulicy Legnickiej w kierunku centrum jest utrudniony, a korki tworzą się także przy ulicach Milenijnej i Niedźwiedziej.

Więcej o:
Komentarze (454)
Wrocław. Śmiertelny wypadek mężczyzny jadącego na hulajnodze. Uderzył w niego SUV
Zaloguj się
 • yeah_bunny

  Oceniono 74 razy 70

  "Według relacji świadków mężczyzna wjechał na hulajnodze na przejście dla pieszych na czerwonym świetle"
  komentarz zbędny

 • fctheduck

  Oceniono 53 razy 45

  "mężczyzna wjechał na hulajnodze na przejście dla pieszych na czerwonym świetle" To chyba tytuł powinien brzmieć - gość na hulajnodze popełnił samobójstwo. A tak z innej bajki, to aż dziwne, że jest tak mało ofiar nowej hulajnogowej mody, bo nie spotkałem jeszcze nikogo, kto jechał na hulajnodze w kasku, za to można się na tym naprawdę nieźle rozpędzić. 40 km/h bez problemu, wiec jest to sporo szybsze niż rower.

 • sztucznypolak

  Oceniono 36 razy 34

  "samochód osobowy jadący w kierunku centrum wjechał na jezdnię z dość dużą prędkością"
  To gdzie ten samochod byl wczesniej?

 • niktwazny126

  Oceniono 37 razy 31

  Hulajnoga- pojazd bezpieczny i niezawodny, zwłaszcza gdy używany przez młodych, nowoczesnych, nieśmiertelnych.

 • siwywaldi

  Oceniono 28 razy 26

  Może to ten sam "amator", którego wczoraj wieczorem widziano na A-2 w okolicach Świecka?

 • penisrusosaliashujosiglesias

  Oceniono 27 razy 25

  Tytuł sugeruje, że hulajduszamózguniema jechał sobie spokojnie i nagle wjechał w niego SUV (?). A było odwrotnie. Kierowcy auta gdy przejeżdżał przez skrzyżowanie mając zielone światło wtargnął użytkownik hulajnogi.
  Niestety ale coraz więcej rowerzystów wjeżdża na przejście dla pieszych bez wyobraźni prosto przed nadjeżdżające auto twierdząc tym samym, że ma głąb pierwszeństwo zamiast zejść i przeprowadzić rower.
  A w tym nieszczęśliwym przypadku.. cóż. Następny darwinista. Szkoda mi tylko kierowcy bo teraz przeżywa traumę jak i rodziców tego niemyślącego człowieka, który zapakował się (może jeszcze w słuchawkach) pod auto.

 • yayebye

  Oceniono 26 razy 24

  Jeżeli świadkowie twierdzą, że hulajnoga wjechała na PRZEJŚCIU dla pieszych na CZERWONYM świetle, to nie SUV - nawet jeśli koreański, i nawet jeśli z przedmieść lub DWR, DTR, DSR - potrącił hulajnogę. To hulajnoga wjechała pod SUV.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX