Podlaskie: Wypadek na DK 19. Ciężarówka wjechała w busa, nie żyją dwie osoby

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19 między Bielskiem Podlaskim a Białystokiem. W okolicach miejscowości Proniewicze zderzył się samochód ciężarowy i bus. Kierowcy obu pojazdów ponieśli śmierć na miejscu.

Jak informuje portal podlasie24.pl, do wypadku na DK 19 na trasie Bielsk Podlaski - Białystok doszło dziś ok. godziny 5:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki zjechał na przeciwległy pas i uderzył w busa jadącego z naprzeciwka. Są dwie ofiary śmiertelne tego zdarzenia - kierowca ciężarówki oraz kierowca busa. Nie ma informacji na temat innych poszkodowanych.

Wypadek na DK 19. Droga została zablokowana, policja wytyczyła objazdy

Droga krajowa nr 19 została zablokowana. Na miejscu tragicznego wypadku pracują służby. Objazd dla pojazdów ciężarowych z Białegostoku i Bielska Podlaskiego odbywa się przez DK 66, z kolei kierowcy jadący samochodami osobowymi mogą jechać drogami lokalnymi.

Więcej o:
Komentarze (1)
Podlaskie: Wypadek na DK 19. Ciężarówka wjechała w busa, nie żyją dwie osoby
Zaloguj się
  • rysiek691

    Oceniono 2 razy 2

    Prawdopodobnie zasnął.Sen przychodzi nad ranem bardzo szybko i niespodziewanie .Sam kilka razy to miałem.Jeszcze trochę i jeszcze trochę do następnego parkingu.Dojeżdżasz do parkingu i dochodzisz do wniosku że ci się nie chce spać.To jadę dalej.Przejeżdżasz 5 km i znowu opadają ci powieki a tu do następnego parkingu 30 km albo więcej.Zaczynasz z sobą rozmawiać i nagle to nie jest rozmowa a bełkot.SNU NIE OSZUKASZ.Od tamtej pory zmieniłem taktykę jazdy.Więcej krótkich przerw z wyjściem z samochodu.Pomaga

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX