Pogoda na dziś - środa 11 września. W większości kraju zapowiadany jest słoneczny dzień

Pogoda na dziś - środa 11 września. Dziś temperatura maksymalna w całej Polsce wyniesie około 20-24 stopnie. W większości kraju powinno być dziś słonecznie przez większą część dnia.

Synoptycy zapowiadają na dziś małe i umiarkowane zachmurzenie. Niewielkie opady deszczu możliwe będą lokalnie jedynie w województwie pomorskim i zachodniopomorskim.

Temperatura. Dziś najchłodniejszy dzień czeka mieszkańców północnej Polski

Dziś najniższa temperatura prognozowana jest w województwach zachodniopomorskim i pomorskim, gdzie będzie maksymalnie około 20 stopni w ciągu dnia. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu i Poznaniu. 22 stopnie zapowiadane są w województwie mazowieckim, świętokrzyskim, łódzkim, małopolskim, śląskim i lubuskim. Najcieplejszy dzień przewidywany jest przez meteorologów we Wrocławiu i Opolu, gdzie ma być 24 stopni oraz w Rzeszowie, Lublinie i Białymstoku, gdzie będzie około 23 stopni. W nocy temperatura spadnie do 10-15 stopni.

Pogoda na dziś - środa 11 września.Pogoda na dziś - środa 11 września. gazeta.pl

Opady. Największe rozpogodzenia prognozowane są na południu kraju

W dzień synoptycy zapowiadają zachmurzenie małe, wzrastające do umiarkowanego w ciągu dnia zwłaszcza na zachodzie i północy Polski. Nad morzem możliwe są także przelotne, lokalne opady deszczu. Na południu szanse na największe rozpogodzenia oraz słabe porywy wiatru. Na pozostałym obszarze prognozowany jest wiatr umiarkowany. W nocy w południowych częściach województwa podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego możliwe mgły ograniczające widoczność do 100 metrów.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - środa 11 września. W większości kraju zapowiadany jest słoneczny dzień
Zaloguj się
  • Oceniono 2 razy 2

    Wiem bo widzę przez okno, natomiast interesuje mnie co przyrządzi dzisiaj na obiad gosposia Głodzia, zaplanowany chleb z wodą w okresie 8 września- 13 października chleb z wodą czy jak zwykle jagnięcinę na słodko z ziemniakami oraz kapustą i 0,7 Polmos plus szklanka.

  • melanocetus głębinowy

    0

    To fakt Pogoda jest piękna słoneczna mnie jednak interesuje powód dlaczego nie ma informacji pełnej informacji dot handlowych niehandlowych niedziel i to bezpośrednio od UZ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX