Śmiertelny wypadek pod Białą Podlaską. Nie żyje motocyklista, który uderzył w wóz z gnojówką

Śmiertelny wypadek w gminie Konstantynów pod Białą Podlaską (województwo lubelskie). Nie żyje motocyklista, który z nieznanych dotąd przyczyn uderzył w wóz z gnojówką ciągnięty przez ciągnik rolniczy.

Policja informuje, że do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę przed godziną 21 w miejscowości Zakalinki Kolonia w gminie Konstantynów (powiat bialski). 44-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok wozu asenizacyjnego (służącego do rozlewania gnojówki na pola uprawne), który był ciągnięty przez ciągnik rolniczy.

Siła uderzenia była tak duża, że motocyklista zmarł na miejscu. Ciągnikiem kierował 21-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska. Przyczyna i dokładne okoliczności wypadku nie są na razie znane. Będą ją wyjaśniać policjanci z Janowa Podlaskiego pod nadzorem prokuratora.

Więcej o:
Komentarze (75)
Śmiertelny wypadek pod Białą Podlaską. Nie żyje motocyklista, który uderzył w szambiarkę
Zaloguj się
 • stanislaw.z.lodzi666

  Oceniono 43 razy 23

  Śmierć niemal tak chwalebna jak bohaterskie polegnięcie Lecha Kaczyńskiego.

 • mar.bas

  Oceniono 24 razy 18

  Wczoraj przejechałem samochodem około 200 km. Kierowcy innych samochodów generalnie dostosowywali się do znaków drogowych. Kierowcy motocykli z regóły nie dostosowywali się do zasad ruchu drogowego. Stylem jazdy motocklistów jest wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, znaczne przekraczanie prędkości, jazda na trzeciego i czwartego. Czy ich nie obowiązuje kodeks ruchu drogowego? Zachowują się jak spuszczeni z łańcucha.

 • Marco B.

  Oceniono 19 razy 11

  Niech zgadnę... o 21 o tej porze roku jest już ciemno, a "kierowcy" ciągników rolniczych z przyczepami często nie zawracają sobie głowy działającym oświetleniem. Motocyklista zauważył przyczepę w ostatniej chwili (może też jechał trochę za szybko), zaczął gwałtownie hamować i bum.

 • sector23

  Oceniono 15 razy 9

  Do tej pory myślałem, ze nie moze być nic gorszego niż śmierć pod kołami "malucha", czyli Fiata 126. No ale jednak, trzeba mieć wyjątkowego pecha żeby zginąć pod kołami wozu asenizacyjnego.
  Tak czy inaeczej trzeba to wyjaśnic, bo wiele wskazuje nato, że to wyjątkowo śmierdząca sprawa .

 • 6drabin

  Oceniono 17 razy 9

  Wiele wskazuje, że przyczyna wypadku, to nieoświetlona przyczepa.
  Ciekawe jakie będą wyniki śledztwa?

 • concernedgrammarnazi

  Oceniono 10 razy 8

  Jeżdżę na motocyklu i zastanawia mnie ilość komentarzy typu 'przyczepa była nieoświetlona' - nawet jeśli tak było, to przecież motocykl ma swoje oświetlenie? Ja w nocy jak jadę wioskami, to walę długimi i wszystko widzę... Nie wjeżdżam na prędkości w ślepe zakręty, żeby nie skończyć właśnie tak...

 • 6drabin

  Oceniono 14 razy 8

  To wygląda na jakieś turystyczne bmw.
  Czyli raczej nie był to typowy zapier...cz, tylko motocyklista który jeździ dla oglądania widoków.
  Smutno, że ta wycieczka skończyła się tragicznie.

 • bun01

  Oceniono 7 razy 7

  Patrz na prędkościomierz, samochody są wszędzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX