Kraśnik. Ciężarówka wypadła z drogi, przejechała podwórko i uderzyła w dom. Kierowca był pijany

Niecodzienne zdarzenie drogowe w miejscowości Polichna pod Kraśnikiem. Ciężarówka przewodząca cement wypadła tam z drogi, po czym staranowała bariery ochronne, uderzyła w niezamieszkały budynek, a następnie w dom, w którym przebywała kobieta. Kierowca pojazdu był pijany.

Do zdarzenia z udziałem ciężarówki wypełnionej cementem doszło w nocy z 5 na 6 września na drodze krajowej nr 19 pod Kraśnikiem. Jadący tamtędy samochód wypadł z drogi na zakręcie i zniszczył bariery ochronne. Pojazd uderzył w niezamieszkały dom, a następnie przejechał przez ogródek sąsiedniej posesji, ściął słup energetyczny i przewrócił się na bok, niszcząc elewację kolejnego domu. 

Kraśnik. Kierowca ciężarówki, która uszkodziła dom, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

W momencie zdarzenia w uszkodzonym przez ciężarówkę domu przebywała kobieta, ale nic się jej nie stało. Na miejscu interweniowały służby ratownicze, które zabrały do szpitala 45-letniego kierowcę pojazdu. Nie odniósł on obrażeń, ale badania wykazały, że prowadził ciężarówkę, będąc pod wpływem alkoholu - miał w organizmie 2,5 promila. Mieszkaniec gminy Chełm za swoje czyny odpowie przed sądem. 

Więcej o:
Komentarze (38)
Kraśnik. Ciężarówka wypadła z drogi, przejechała podwórko i uderzyła w dom. Kierowca był pijany
Zaloguj się
 • oszrany

  Oceniono 20 razy 14

  Zabiorą mu prawko i będzie jeździł bez. Ale skoro rząd jawnie łamie prawo to czemu zwykły obywatel nie może, przykład idzie z góry.

 • hilux_ie

  Oceniono 14 razy 8

  Wstał z kolan chłopina.

 • cezar85

  Oceniono 12 razy 8

  'Niecodzienne zdarzenie'

  kawalarz z pana redaktora

 • 1627cd1410

  Oceniono 7 razy 7

  2 promile w Lubelskiem ma się 2 dni po piciu.. mógł nie zauważyć..
  a swoją drogą: niskie bezrobocie powoduje, że jako kierowców zatrudnia się także alkoholików.. liczba ofiar wypadków jednak wzrosła.

 • volongoto41

  Oceniono 9 razy 7

  To może dlatego, ze nie piję, to nie mogę znaleźć roboty jako szofer ciężarówki....

 • barrt21

  Oceniono 5 razy 5

  "niecodzienne" to dosyć nieadekwatne określenie na zachowanie prawdziwego patryjotycznego wolaka na naszych drogach. Tak więc wstajemy z kolan, prosto na powązki..

 • zawszedak111

  Oceniono 9 razy 5

  Na stronie głównej:
  "Wypadła z drogi, przejechał podwórko i uderzył w dom."
  UZ, litości! Pisz po polsku! Specjalizacja z "handlowych niedziel" to nie wszystko

 • wojti75

  Oceniono 11 razy 5

  Liczba pijanych na drogach się nie zmniejsza... wszyscy ubolewają ale jak napiszę, że potrzeba ograniczyć sprzedaż alkoholu do tego na stacjach benzynowych to od razu uznawane jest to za atak na wolność. A to dlatego, że jest przyzwolenie i przez dużą część naszego społeczeństwa spora obawa/strach przed tym, że nie będzie mógł/mogła się napić jak zajdzie ochota/ssanie itd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX