Krzysztof K. poszukiwany ws. zabójstwa w Zadowicach. Na twarzy ma charakterystyczny tatuaż

Krzysztof K. jest poszukiwany w związku z zabójstwem na fermie drobiu we wsi Zadowice w Wielkopolsce. 34-letni gospodarz został śmiertelnie postrzelony 2 września we wczesnych godzinach porannych.

Policjanci z Komendy Miejskiej w Kaliszu proszą o pomoc wszystkie osoby, które mają informacje dotyczące obecnego miejsca pobytu Krzysztofa K. 53-letni mężczyzna jest poszukiwany w związku ze śmiercią właściciela fermy drobiu we wsi Zadowice w województwie wielkopolskim. Jak wcześniej informowaliśmy, 34-latek został zastrzelony 2 września około godziny 9.00 rano we własnym gospodarstwie.

Policja szuka Krzysztofa K. Ma na twarzy charakterystyczny tatuaż

Poszukiwany Krzysztof K. ma na twarzy tatuaż - to napis "Kocham cię Beatko".

Był pracownikiem sezonowym na fermie drobiu należącej do zastrzelonego gospodarza. Zgodnie z policyjnymi informacjami, poszukiwany w czasie zajścia ubrany był w sięgające do kolan niebiesko-białe spodnie, niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz czerwone buty.

Sprawca zabójstwa miał zastrzelić 34-letniego właściciela fermy drobiu, a następnie porzucić pistolet, z którego padł śmiertelny strzał i uciekł w pobliskie pole kukurydzy.

Policja publikuje teraz wizerunek Krzysztofa K. i apeluje: "Osoby znające miejsce pobytu mężczyzny, którego wizerunek publikujemy, proszone są o pilny kontakt z kaliskimi policjantami pod całodobowym numerem telefonu 62 76-55-240. Informacje można również przekazywać dyspozytorom numeru alarmowego 112".

Więcej o:
Komentarze (80)
Krzysztof K. poszukiwany ws. zabójstwa w Zadowicach. Na twarzy ma charakterystyczny tatuaż
Zaloguj się
 • piotrek_z_piotrkowa

  Oceniono 38 razy 24

  z taką facjatką świetny kandydat na marszałka sejmu z ramienia PIS....

 • czarnyminio

  Oceniono 16 razy 14

  Na mordzie wypisany staż więzienny. Niech zgadnę , dano mu szansę na normalne życie bo się zresocjalizował. A wiec udany powrót do społeczeństwa.

 • nessuno

  Oceniono 18 razy 8

  O ja piernicze, ale ten zwyrol do mnie podobny. Będę się obawiał wyjść na ulice 🙁

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 7

  Recydywa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX