IMGW wydało ostrzeżenia dla prawie całej Polski. Upalna pogoda przez najbliższe dni

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia niemal dla całego kraju związane z upałami. Ostrzeżenia te obowiązują do czwartkowego wieczoru. We wtorek temperatura w niektórych miejscach w kraju może sięgać nawet 32 stopni Celsjusza.

Pogoda w najbliższych dniach może dać nam się we znaki. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia w związku z wysoką temperaturą.

Ostrzeżenia IMGW II stopnia związane z upałami obowiązują do czwartku do godz. 18 w woj. zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim, łódzkim, opolskim, śląskim, małopolskim, a także w zachodniej części woj. podkarpackiego.

Ostrzeżenia I stopnia wprowadzono dla pozostałej części woj. podkarpackiego, niemal całego woj. mazowieckiego i zachodnich powiatów woj. warmińsko-mazurskiego.

Ostrzeżenia I stopnia przed burzami z gradem obowiązują do godz. 23 w poniedziałek na południu i zachodzie woj. dolnośląskiego.

Pogoda we wtorek

We wtorek w niektórych rejonach kraju można spodziewać się temperatury dochodzącej nawet do 32 stopni Celsjusza. Najchłodniej na Podlasiu - ok. 27 stopni Celsjusza.

Pogoda we wtorekPogoda we wtorek Ventusky.com

Według synoptyków portalu Ventusky.com burze mogą wystąpić późnym popołudniem na Podkarpaciu i w Małopolsce. Przelotne burze mogą wystąpić również na zachodzie Polski.

Więcej o:
Komentarze (14)
IMGW wydało ostrzeżenia dla prawie całej Polski. Upalna pogoda przez najbliższe dni
Zaloguj się
 • ltte

  Oceniono 9 razy 3

  Ostrzeżenie, że ma być ładna pogoda?
  Chyba nie nadążam za zmianami w trendach :-(

 • 1627cd1410

  Oceniono 3 razy 1

  jak się utrzyma do września to wysyłam dzieci na wagary...
  a swoją drogą: ale anomalie! :Oo

 • mamlas_p

  Oceniono 7 razy 1

  "Ksiądz mówi, że został trzykrotnie rażony piorunem."

  Święty, święty, święty...

 • jac_l_w

  0

  Ostrzegamy wszystkich, wszędzie, przed wszystkim. A teraz odpitolcie sie i nie gadajcie, że czegoś nie przewidzieliśmy.

 • wojtek1506

  Oceniono 3 razy -1

  Gdzie się podziały Szambo-jety na to ? Zabrakło chemii , czy pozwolili łaskawie na piękną pogodę ,tak jak w starej Eu ? GEOINŻYNIERIA , CHEMTRALIS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX