Tragiczny wypadek w Miłkowie. Cztery osoby nie żyją. Samochód uderzył w betonowy przepust

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło w Miłkowie na drodze krajowej numer 9. Auto z nieznanych przyczyn zjechało na pobocze i uderzyło w betonowy przepust. W wyniku tego zdarzenia zmarły cztery osoby.

Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 9 po godzinie 22.00. Jak przekazała IAR asp. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim poruszający się samochodem osobowym drogą krajową K9 z Ostrowca Świętokrzyskiego do Opatowa z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w znaki drogowe, po czym wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. 

Wypadek w Miłkowie. Cztery osoby nie żyją

"Echo Dnia" informuje, że kiedy na miejsce dotarły zaalarmowane o sytuacji zastępy strażackie, poszkodowani nadal byli w samochodzie. Aby się do nich dostać, trzeba było użyć sprzętu hydraulicznego. Zgodnie z relacją świętokrzyskiego radia Rekord, na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej i pięć zespołów ratownictwa medycznego. Wcześniej pomogli świadkowie - ugasili auto, które miało zapłonąć po uderzeniu.

Samochodem jechało pięć osób. W wyniku zdarzenia trzy z nich zginęły na miejscu, czwarta zmarła w szpitalu. Ostatnia została przetransportowana w ciężkim stanie do szpitala.

Więcej o:
Komentarze (118)
Tragiczny wypadek w Miłkowie. Cztery osoby nie żyją. Samochód uderzył w betonowy przepust
Zaloguj się
 • june-of-44

  Oceniono 38 razy 30

  To nie przepust ich zabił. To prędkość, alkohol , polska mentalność wiesniaka

 • yaspiman

  Oceniono 36 razy 20

  czy przyjedzie oszust morawiecki?
  też zginęłły 4 osoby, podobnie jak w tatrach.

 • Marco B.

  Oceniono 21 razy 19

  Na pewno bardzo powoli jechali, że aż trzy osoby zginęły na miejscu... I zaraz będą głosy, że po co przepusty, bo ciągle ktoś w nie uderza i ginie. Tak samo jak drzewa. Tylko dlaczego głównie w Polsce? To nic nikomu nie mówi?

 • remislanc

  Oceniono 33 razy 19

  "Auto z nieznanych przyczyn zjechało na pobocze i uderzyło w betonowy przepust"
  Podpowiem. Jechali 50km/h i kieroffffca golfa stracił panowanie nad nowym autem...

 • marywil2012

  Oceniono 20 razy 14

  pis od lat nic nie robi, żeby poprawić bezpieczeńśtwo na drogach, od 2015 r. sutuacja się regularnie pogarsza. Ginie u nas co raz więcej osób. Partia, nie ruszyła przepisów, nie wzmocniła policji, nie poprawiła kontroli ruchu drogowego. przeciwni. Zasiliła budżet patologii, zamiast się nią systemowo zająć. Wszyscy więc łamią coraz śmielej przepisy. Z resztą, przykład idzie z góry. Dlaczego kowalski ma się zatrzymywać na czerwonym skoro Ziobro nie jest zatrzymywany w sprawie zorganizowanych działań przestępczych w podległym mu ministerstwie. Polska pogrąża się w anarchii prawnej. Ludzie się przestali szanować (mówiąc dokładnie, mają teraz do ręki dane powody, żeby sie nie przejmować przyzwoitością). Co raz częściej będziemy to obserwować, aż w końcu ludzie zobaczą też u siebie, że ta władza stanowi zagrożenie także dla nas wszystkich.

 • 100-lec

  Oceniono 17 razy 13

  kolejny przepust morduje, to to wymyślił to cholerstwo...

 • takaprawda2015

  Oceniono 14 razy 12

  Rycerze ortalionu w starym ruplu zwanym GOLFEM IV myśleli że wygrają z przepustem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX