Kaszuby. Zjeżdżał na lewy pas, jechał niemal wprost na czołówkę. Policja: Był trzeźwy

Do sieci trafiło nagranie, pokazujące kierowcę BMW jadącego slalomem na trasie z Brodnicy Górnej do Kartuz. Jak się okazało, mężczyzna wbrew pozorom nie był wcale pijany ani pod wpływem narkotyków. Policjanci ustalili za to, że ma zakaz kierowania pojazdami.

Nagranie z 10 sierpnia z trasy Brodnica Górna-Kartuzy opublikował "Express Kaszubski". Na filmie nadesłanym przez czytelniczkę pisma widać BMW zjeżdżające co chwilę na lewy pas i niemal doprowadzające do zderzenia z innymi samochodami.

 

Kierowcę zatrzymał policyjny patrol. 49-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego był zupełnie trzeźwy. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć policjantom swojego zachowania.

Mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, za jego złamanie grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (90)
Kaszuby. Zjeżdżał na lewy pas, jechał niemal wprost na czołówkę. Policja: Był trzeźwy
Zaloguj się
 • B P

  Oceniono 36 razy 36

  Teraz kiedy ruszam w trasę to jak na wojnę. Każdy samochód niesie realne zagrożenie i wzbudza lęk.
  Kiedyś prowadzenie samochodu sprawiało mi przyjemność i frajdę. Teraz tylko myślę żeby szczęśliwie dojechać. Ot, czasy...

 • pan_mamon

  Oceniono 33 razy 29

  BMW na aukcję, dziada do kamieniołomu na 5 lat bo na michę trzeba zapracować.

 • rozganiacz_na_cztery_wiatry

  Oceniono 26 razy 20

  kierowca na bezterminową obserwację psychiatryczną , auto zezłomować ..

 • kingstonny

  Oceniono 23 razy 15

  Gdyby pokazano jego mordke i podano nazwisko - robiac mu wstyd na cala wies - blady starch by padl na innych. Ale, to jest Polska gdzie takie rzeczy jak przestroga dla innych nie sa istotne.

  Niezmiernie wazna natomiast jest ochrona danych osobowych przestepcy. Dlaczego tak jest? Dlaczego Polska „odstaje”od demokratycznego swiata?

  Ano dlatego, ze nalezy bronic i chronic ludzi waznych i ich pociotkow. Wszak zachodzi mozliwosc, ze przestepca okaze sie pociotek jakiegos ministra, czy tez, nie daj Bog, nawet samego prezesa. I co wtedy - STRACH POMYSLEC.
  Tak to wyglada panie Kowalski. Wszelkie inne tlumaczenia troskliwego chronienia tozsamosci przestepcow to pic dla ciemnego ludu.

 • jarsza

  Oceniono 11 razy 9

  Kaktus mi wyrósł jak on był trzeźwy, zmieńcie alkomat - bo was oszukuje.

 • omuti

  Oceniono 10 razy 8

  siedział w telefonie

 • waapi

  Oceniono 9 razy 5

  BMW to nie dziwi. Pełno kretynów jeździ tymi samochodami. Polewam że zawsze same kurduple co drogę widzę między kierownicą bo głowa kończy im się tam gdzie zaczyna zagłówek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX