Kraków. Policja poszukuje 30-letniej Magdaleny Kralki. Czerwona nota Interpolu

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie udostępniła rysopis oraz zdjęcie poszukiwanej Magdaleny Kralki. 30-latka podejrzewana jest o kierowanie grupą przestępczą. Za kobietą wydano czerwoną notę Interpolu.

Na stronie KWP w Krakowie udostępniono komunikat dotyczący wydania listu gończego przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. Kobieta ścigana jest także na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. 30-latka otrzymała czerwoną notę Interpolu.

30-letnia Magdalena Kralka poszukiwana przez policję - jest podejrzana o kierowanie grupą przestępczą

Magdalena Kralka poszukiwana jest na podstawie art. 258 kodeksu karnego. Podejrzewana jest o zakładanie lub kierowanie grupą przestępczą albo powiązania mające na celu popełnienie przestępstw. Policjanci udostępnili zdjęcie 30-letniej kobiety oraz jej rysopis.

Magdalena Kralka ma 30 lat i około 172 centymetrów wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma długie proste włosy koloru blond i zielone oczy. Ostatnio zamieszkiwała w Krakowie. Policjanci ostrzegają, że ukrywanie poszukiwanej lub udzielenie pomocy w ucieczce grozi karą pozbawienia wolności do lat 5.

Informacje na temat miejsca przebywania poszukiwanej należy przekazywać KWP Kraków Sekcji ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Zgłoszenia można zostawiać pod numerami telefonów: 12 61-54-420,12 61-54-446, 12 61-54-448. Podano także kontakt do oficera dyżurnego: 12 61 55 510 i dyzurni@malopolska.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.

Czerwona nota Interpolu oznacza poszukiwania osób uznanych za bardzo niebezpiecznych przestępców, którzy podlegają najwyższemu stopniowi międzynarodowych poszukiwań.

Taka nota trafia do policji aż 190 krajów i na jej podstawie upraszczane są procedury dotyczące zatrzymania i przekazania podejrzanego do danego kraju.

>>>Tak wyglądało zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o zabójstwo sprzed 25 lat:

Więcej o:
Komentarze (181)
Kraków. Policja poszukuje 30-letniej Magdaleny Kralki. Czerwona nota Interpolu
Zaloguj się
 • norbertrabarbar

  Oceniono 146 razy 126

  Niech wpłaci kasę na Caritas i będzie załatwione
  - skoro rządzący tak mogą to dlaczego obywatele nie?

 • zlotto

  Oceniono 93 razy 59

  czyzby przechodzila na czerwonym swietle z białą róża i w koszulce konstytucja?

 • tonz2

  Oceniono 45 razy 45

  Na innych portalach wiedzą trochę więcej :
  "Magdalena Kralka należała do gangu powiązanego z pseudokibicami. Szajka, do której należała kobieta, w latach 2015-2017 trudniła się handlem marihuaną i kokainą oraz tzw. przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, m.in. pobiciami z użyciem niebezpiecznych narzędzi. Policja ustaliła, że 30-latka pośredniczyła też w sprzedaży narkotyków.
  Partner 30-latki z Krakowa był jednym z liderów grupy przestępczej, którą policjanci rozbili w grudniu 2017 roku. Wtedy szefowie i część członków tej grupy trafili za kratki. Magdalena Kralka z kilkoma członkami gangu zdołała jednak uciec policji. Jak wynika z ustaleń śledczych kobieta postanowiła "zaopiekować się" osobami, których nie namierzyli jeszcze śledczy i z resztek starej grupy stworzyła swój własny gang.
  Kobieta miała sprowadzać narkotyki z Hiszpanii. Później trafiały one na tereny Małopolski i woj. pomorskiego. W kolejnych miesiącach policjanci namierzali poszczególnych członków przestępczej szajki, ale po Magdaleni Kralce nie było ani śladu."

 • wesslingharald

  Oceniono 35 razy 31

  Fajne fotki. Trzeba tylko pamiętać, ze ona włosy ma już krótkie. Czarne albo rude.

 • alderamin

  Oceniono 25 razy 21

  w końcu jakiś bardziej twarzowy bandyta, a nie te zdeformowane gęby z blisko osadzonymi oczyma.

 • 123kc

  Oceniono 22 razy 18

  A to nie ona reklamuje wyspę miłości w telewizji. Pewnie prosto z planu telewizyjnego uczestnicy podpisują kontrakty z burdelami na całym świecie ;))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX