Marsz Równości w Płocku: matka, która zasłynęła z wywiadu, nagrana podczas ataku na policjanta

Internet obiega kolejne nagranie z kontrmanifestacji blokującej Marsz Równości w Płocku. Widać na nim kobietę, która w obecności swojej córki uderzyła policjanta. Ta sama osoba wcześniej udzieliła mediom wywiadu, w którym mówiła, że jej dzieci boją się, że "porwie je pedał i gej".

Nagranie przedstawiające agresywną kobietę używającą przemocy wobec policjanta opublikował na Twitterze Piotr Fijałkowski związany z ruchem Obywatele RP. Słychać na nim okrzyki skandujących mężczyzn: "Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa". W pewnym momencie między kobietą, która przyszła na kontrmanifestację ze swoją córką, a jednym z policjantów dochodzi do przepychanki. 

Marsz Równości w Płocku. "Czy naruszenie nietykalności cielesnej zakończy się procesem?"

W swoim wpisie Piotr Fijałkowski zwrócił się do Mariusza Ciarki, rzecznika prasowego Komendanta Głównego Policji, pytając, czy naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji zakończy się procesem. "Pytam w imieniu Władysława Frasyniuka oraz Obywateli RP wielokrotnie o to BEZPODSTAWNIE OSKARŻANYCH" - czytamy na Twitterze Fijałkowskiego.

Kobieta, którą widać na nagraniu opublikowanym przez przedstawiciela Obywateli RP, jest także bohaterką popularnego w internecie wywiadu. Zapytana o to, czy jest przeciwna Marszowi Równości w Płocku, odpowiedziała:

"Jesteśmy pełną rodziną i nie zgadzamy się z takim czymś, co się dzieje w Płocku. Same pedały i lesby (...) Moje dzieci są przerażone, moje dziecko się dzisiaj bało iść do sklepu, bo go pedał porwie i gej. No to chyba o coś chodzi w tym" - powiedziała kobieta w obecności niepełnoletniej dziewczynki. 

Kontrowersyjne zachowania bojkotujących Marsz Równości w Płocku. "Wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej?"

Na kontrmanifestacji, która starała się zablokować Marsz Równości w Płocku, zarejestrowano wiele zachowań, które mogą budzić oburzenie. Najgłośniejszą bodaj sprawą związaną z tym wydarzeniem są nagrania, na których widać dzieci biorące udział w bojkocie Marszu Równości w Płocku, wykrzykujące takie hasła jak "Jeb** was, pedały!" czy "Kut*** do buzi!". Sprawą zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który złożył do prokuratury stosowne zawiadomienie. Policja zainterweniowała i ustaliła tożsamość czterech chłopców, którzy wykrzykiwali wulgaryzmy w kierunku uczestników płockiego Marszu Równości.

Na innym nagraniu, które obiegło internet, widać, jak młoda uczestniczka kontrmanifestacji pokazuje obraźliwe gesty, a po chwili wykonuje ruchy przypominające masturbację. "Wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej?" - napisał Piotr Fijałkowski, zwracając się m.in. do Episkopatu Polski, redaktora naczelnego Gazety Polskiej i redakcji Radia Maryja.

Więcej o:
Komentarze (459)
Marsz Równości w Płocku: matka, która zasłynęła z wywiadu, nagrana podczas ataku na policjanta
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 70 razy 58

  Owoce wychowanie religijnego w wydaniu dzisiejszego piso - smolensko - naziolskiego KOSCIOLA!
  CO WYSCIE ZROBILI Z TEJ POLSKI?!

 • krynolinka

  Oceniono 58 razy 42

  "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli."
  Akurat te dwie młode damy usilnie musiały unikać pionu edukacji. Prymityw wysokiej klasy. Ale o czym my mówimy gdy pisiory wręcz finansują "aktywistów" tego typu. Zadymiarzy.

 • brainjacker

  Oceniono 42 razy 38

  Czasami tak sobie mysle, ze niektorzy powinni dostawac pozwolenie na posiadanie potomstwa. Cos jak prawo jazdy.

 • antropoid

  Oceniono 38 razy 28

  ZASTANAWIA mnie to bardzo niezdrowe podniecenie tzw. "normalnych" na widok gejów i lesbijek.

 • pub

  Oceniono 28 razy 22

  No tak, to oczywiste. Bandy gejów porywają dziewczynki aby je niecnie wykorzystać.

 • viaac

  Oceniono 31 razy 21

  Oj tam. Ważne, żeby mniejszość seksualna nie zaraziła dzieci tolerancją, bo to wbrew polskiej tradycji nakazującej homoseksualistów wyzywać, wyśmiewać, albo tłuc. Już widzę przerażoną minę katoliczki, która słyszy od syna: mamo, jedziemy z Klaudią pod namioty z Witkiem i jego chłopakiem, Maćkiem.

  "Średnio 3 na 10 osób LGBT doświadczyło przemocy fizycznej i/lub psychicznej w ciągu ostatnich pięciu lat. W skali roku osoby LGBT doświadczają przemocy 2 razy częściej od osób heteroseksualnych. Wśród osób LGBT z przemocą najczęściej spotykają się osoby transpłciowe, bo aż połowa z nich. Mimo to aż 57,1% osób LGBT była zniechęcana przez policję do zgłaszania przestępstw motywowanych homo-, bi- lub trans fobią"

  kph.org.pI/wp-content/uploads/2016/08/hnm-raport-pl-www.pdf

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX