Marsz Równości w Płocku: matka, która zasłynęła z wywiadu, nagrana podczas ataku na policjanta

Internet obiega kolejne nagranie z kontrmanifestacji blokującej Marsz Równości w Płocku. Widać na nim kobietę, która w obecności swojej córki uderzyła policjanta. Ta sama osoba wcześniej udzieliła mediom wywiadu, w którym mówiła, że jej dzieci boją się, że "porwie je pedał i gej".

Nagranie przedstawiające agresywną kobietę używającą przemocy wobec policjanta opublikował na Twitterze Piotr Fijałkowski związany z ruchem Obywatele RP. Słychać na nim okrzyki skandujących mężczyzn: "Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa". W pewnym momencie między kobietą, która przyszła na kontrmanifestację ze swoją córką, a jednym z policjantów dochodzi do przepychanki. 

Marsz Równości w Płocku. "Czy naruszenie nietykalności cielesnej zakończy się procesem?"

W swoim wpisie Piotr Fijałkowski zwrócił się do Mariusza Ciarki, rzecznika prasowego Komendanta Głównego Policji, pytając, czy naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji zakończy się procesem. "Pytam w imieniu Władysława Frasyniuka oraz Obywateli RP wielokrotnie o to BEZPODSTAWNIE OSKARŻANYCH" - czytamy na Twitterze Fijałkowskiego.

Kobieta, którą widać na nagraniu opublikowanym przez przedstawiciela Obywateli RP, jest także bohaterką popularnego w internecie wywiadu. Zapytana o to, czy jest przeciwna Marszowi Równości w Płocku, odpowiedziała:

"Jesteśmy pełną rodziną i nie zgadzamy się z takim czymś, co się dzieje w Płocku. Same pedały i lesby (...) Moje dzieci są przerażone, moje dziecko się dzisiaj bało iść do sklepu, bo go pedał porwie i gej. No to chyba o coś chodzi w tym" - powiedziała kobieta w obecności niepełnoletniej dziewczynki. 

Kontrowersyjne zachowania bojkotujących Marsz Równości w Płocku. "Wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej?"

Na kontrmanifestacji, która starała się zablokować Marsz Równości w Płocku, zarejestrowano wiele zachowań, które mogą budzić oburzenie. Najgłośniejszą bodaj sprawą związaną z tym wydarzeniem są nagrania, na których widać dzieci biorące udział w bojkocie Marszu Równości w Płocku, wykrzykujące takie hasła jak "Jeb** was, pedały!" czy "Kut*** do buzi!". Sprawą zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który złożył do prokuratury stosowne zawiadomienie. Policja zainterweniowała i ustaliła tożsamość czterech chłopców, którzy wykrzykiwali wulgaryzmy w kierunku uczestników płockiego Marszu Równości.

Na innym nagraniu, które obiegło internet, widać, jak młoda uczestniczka kontrmanifestacji pokazuje obraźliwe gesty, a po chwili wykonuje ruchy przypominające masturbację. "Wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej?" - napisał Piotr Fijałkowski, zwracając się m.in. do Episkopatu Polski, redaktora naczelnego Gazety Polskiej i redakcji Radia Maryja.

Więcej o:
Komentarze (459)
Marsz Równości w Płocku: matka, która zasłynęła z wywiadu, nagrana podczas ataku na policjanta
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 70 razy 58

  Owoce wychowanie religijnego w wydaniu dzisiejszego piso - smolensko - naziolskiego KOSCIOLA!
  CO WYSCIE ZROBILI Z TEJ POLSKI?!

 • krynolinka

  Oceniono 58 razy 42

  "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli."
  Akurat te dwie młode damy usilnie musiały unikać pionu edukacji. Prymityw wysokiej klasy. Ale o czym my mówimy gdy pisiory wręcz finansują "aktywistów" tego typu. Zadymiarzy.

 • brainjacker

  Oceniono 42 razy 38

  Czasami tak sobie mysle, ze niektorzy powinni dostawac pozwolenie na posiadanie potomstwa. Cos jak prawo jazdy.

 • antropoid

  Oceniono 38 razy 28

  ZASTANAWIA mnie to bardzo niezdrowe podniecenie tzw. "normalnych" na widok gejów i lesbijek.

 • pub

  Oceniono 27 razy 21

  No tak, to oczywiste. Bandy gejów porywają dziewczynki aby je niecnie wykorzystać.

 • antropoid

  Oceniono 25 razy 21

  A potem się konserwa pulta, jak ją nazwać motłochem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX