Gorzów. Pijana kobieta w dymiącym samochodzie. Była w szóstym miesiącu ciąży, miała 2,35 promila

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim otrzymała zgłoszenie o kierowcy, który w niebezpieczny sposób porusza się na trasie S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowcą okazała się kobieta będąca w szóstym miesiącu ciąży. Miała 2,35 promila alkoholu w organizmie.

W poniedziałek 12 sierpnia po godzinie 17 policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego otrzymali zgłoszenie o kierowcy, który po uderzeniu w bariery energochłonne na trasie S3 próbował kontynuować jazdę. Policjanci zostali wysłani na miejsce, gdzie rozpoczęli poszukiwania wspomnianego kierowcy. Samochód został znaleziony nieopodal - był uszkodzony, a na dodatek wydobywał się z niego dym.

Gorzów Wielkopolski. Policjanci zatrzymali kobietę w zaawansowanej ciąży, która kierowała pod wpływem alkoholu

Za kierownicą siedziała kobieta w zaawansowanej ciąży. Kierująca w rozmowie z policjantami przyznała, że nie pamięta, że wcześniej uderzyła w bariery ochronne na trasie. Mimo sprzeciwu kobiety policjanci wezwali pogotowie ratunkowe, aby zbadać czy matce oraz jej dziecku nic nie zagraża. Wcześniej jednak 30-latka została poddana badaniu alkomatem, który wykazał, że kierująca miała 2,35 promili alkoholu w organizmie.

Mieszkanka województwa zachodniopomorskiego straciła prawo jazdy. Sprawa została już skierowana do sądu, który może wydać jej zakaz prowadzenia pojazdów na minimum trzy lata. Policjanci apelują o to, by kierowcy przestrzegali fundamentalnych zasad bezpieczeństwa nie tylko w trosce o innych, ale przede wszystkim siebie - Prawo jazdy prędzej czy później się odzyska. Dziecka w wyniku poważnego wypadku, który mógł mieć miejsce, już nie. Tym razem los okazał się łaskawy - zakończono w komunikacje KMP w Gorzowie Wielkopolskim.

Więcej o:
Komentarze (51)
Gorzów. Pijana kobieta w dymiącym samochodzie. Była w szóstym miesiącu ciąży, miała 2,35 promila
Zaloguj się
 • pogromca.katoprawackiej.zarazy

  Oceniono 28 razy 28

  Jeśli nie potrafi powstrzymać się od chlańska dla dobra dziecka, ze względu na dziecko, to chyba nie powinna go mieć. Jeśli Karyny będą chlały w ciąży, to następne pokolenie stracone.

 • metaxo

  Oceniono 26 razy 26

  Polska wodą stoi. Wóda+ to jeden z głównych "programów społecznych" PIS. Jarek rozpija chłopów.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 29 razy 25

  Dziecko do 500+ nie musi być normalne, a dodatkowo nie trzeba się martwić, że w przyszłości sobie wymyśli jakieś studia czy coś.

 • pogromca.katoprawackiej.zarazy

  Oceniono 20 razy 20

  Już świętowała pińćset. Tylko co jest winne dziecko, które urodzi się z nieodwracalnymi zmianami.

 • jokanda102

  Oceniono 17 razy 17

  Dziecko tej pani yc moze urodzi sie z FAS - w takim wypadku w zwiazku z uposledzieniem intelektualnym i zaburzeniami neurologicznymi bedzie przez cale zycie potrzebowac wsparcia panstwa... Czy jest sens, aby dzieci rodzily sie osobom pijacym? Moze wsrod pijacych nalezy propagowadz bezdzietnosc?
  Chcielibyscie sie urodzic z FAS i miec za rodzicow pijakow???

 • pierwsze_all

  Oceniono 19 razy 17

  >>>> straciła prawo jazdy. Sprawa została już skierowana do sądu, który może wydać jej zakaz prowadzenia pojazdów na minimum trzy lata<<<

  Powinni jej odebrać prawa rodzicielskie i to na stałe, z podwiązaniem jajowodów, żeby nie powoływała na świat kolejnej patologii....

 • jac_l_w

  Oceniono 14 razy 14

  Prawo jazdy można zabrać nawet na zawsze, ale wysterylizować nie można. Czasami szkoda, że nie można.

 • notremak

  Oceniono 14 razy 14

  Tak PIwo i Słonina działają na człekokształtne organizmy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX