Jacek Jaśkowiak dostał list z groźbą śmierci. "W czasie kampanii ryzyko ponownego zamachu będzie większe"

Autorem gróźb śmierci pod adresem prezydenta Poznania ma być przestępca skazany na dożywocie za podwójne zabójstwo. - Po zabójstwie Pawła Adamowicza ostrzegano mnie, że w czasie kampanii ryzyko ponownego zamachu będzie większe. PiS stwarza do tego sprzyjające warunki - napisał Jacek Jaśkowiak.

Prezydent Poznania otrzymał list kilka tygodni temu, jednak sprawę ujawnił dopiero teraz. Jacek Jaśkowiak odniósł się do listu na swoim profilu na Facebooku:

Po zabójstwie Pawła Adamowicza ostrzegano mnie, że w czasie kampanii ryzyko ponownego zamachu będzie większe. PiS stwarza do tego sprzyjające warunki. Działa wg sprawdzonych metod z 2015 r. - z tą różnicą, że zamiast uchodźców na celowniku jest LGBT+. Ubolewam, że włączają się w to hierarchowie kościoła, którzy zamiast to piętnować, dolewają oliwy do ognia

- czytamy.

Jacek Jaśkowiak dostał list z groźbą śmierci. Od podwójnego zabójcy

Autor listu sprzeciwia się zaangażowaniu Jacka Jaśkowiaka we wspieranie mniejszości seksualnych, w tym m.in. udział w marszach równości. Radzi prezydentowi Poznania, by zapisał się do partii Biedronia. "Ożeń się z nim, geju" - brzmi fragment listu, cytowany przez poznańską telewizję WTK. Mężczyzna w liście grozi publicznym atakiem na Jacka Jaśkowiaka, jednocześnie przypominając zamach na zmarłego w styczniu prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Z kolei wedle ustaleń poznańskiej "Gazety Wyborczej", autorem listu ma być mężczyzna skazany w latach 90. za zabójstwo m.in. matki Bogdana Borusewicza, byłego marszałka senatu. Sprawca zaatakował także inną seniorkę: swoje ofiary okradł, a następnie zabił i podpalił ich domy. "GW" informuje, że mężczyzna podpisał się pod listem, a także podał swój obecny adres, czyli zakład karny w Czarnem.

Więcej o:
Komentarze (209)
Jacek Jaśkowiak dostał list z groźbą śmierci. "W czasie kampanii ryzyko ponownego zamachu będzie większe"
Zaloguj się
 • tani_dran

  Oceniono 44 razy 38

  Po tym jak Kain zabił Abla (i setkę innych ludzi) zabijanie bardzo mu się spodobało

 • fakiba

  Oceniono 51 razy 35

  Propaganda TVPis jak widać działa i przynosi efekty jak w przypadku Adamowicza

 • ewulka987

  Oceniono 38 razy 34

  Dzięki PiS i hierarchom polskiego Kościoła mamy NIENAWIŚĆ, POGARDĘ, WULGARYZMY i PODŻEGANIE do ZABÓJSTWA na katolikach ,którzy nie popierają PiS i podłe działania KK. Brzydzę się tymi nienawistnikami ,którzy nawet dzieci werbują ,by wulgarnie odnosili się do uczestników marszów równości, bo słowo TOLERANCJA jest im obce.

 • cacadux

  Oceniono 38 razy 28

  W okresie miedzywojennym ofiara prawackiej szczujni padł prezydent Gabriel Narutowicz, a po wybuchu wojny Żydzi w Jedwabnem. Rok temu ofiarą szczujni padł prezydent Adamowicz, pare dni temu kibole nakręceni przez TVPiS i katolickich hierarchów walili kamieniami, wyzwiskami i bluzgami w ludzi, którzy chcą życ po swojemu. . Kto jeszcze musi zginąc żeby PiS i biskupi zrozumieli jaką potworna krzywde wyrządaja Polsce.

 • kataryniarski

  Oceniono 35 razy 27

  PiS uruchamia swój psycho-elektorat by wywołać terror przed wyborami?

 • sunzi15

  Oceniono 22 razy 18

  Czyzby rozkrecal sie nabor do PiS owskiego
  aparatu represji i terroru?!

  Kato-nazistowska dyktatura to dla zbrodniarzy,
  psychopatow, socjopatow, sadystow
  i wszelkiego rodzaju innych zwyrodnialcow
  prawdziwy raj.
  Przynaleznosc do elity, dobrobyt, bezkarnosc,
  zaspokojenie zbrodniczych instynktow.
  Nie moga juz sie doczekac.
  Poza licencja na zabijanie biskupie blogoslawienstwa,
  i wieczna szczesliwosc w nazistowskim raju.

 • hatteras

  Oceniono 22 razy 16

  Caly czas mam nadzieje ,ze w Polsce znajda sie ludzie ,ktorzy stworza taki klimat ,aby wyrastaly w nim normalne cywilizowane i europejskie pokolenia Polakow.Pragne aby Niemcy,Rosjanie,Ukraincy byli naszymi dobrymi sasiadami ,a nie odwiecznymi wrogami i chcialbym aby w Polsce czuli sie jak u siebie w domu.Zycze kosciolowi katolickiemu w Polsce nawrocenia na droge ,ktora wytyczyl Chrystus poprzez swoje biedne zycie i cierpienia.Niech zostawia swoje Porscha,Maybachy i Mercedesy i przesiada sie na rowery.A sobie i Wam zycze abysmy dozyli takich czasow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX