Sopot. 27-latek wjechał samochodem do tunelu dla pieszych. Był pod wpływem alkoholu i narkotyków

Pijany 27-latek wjechał samochodem do tunelu dla pieszych. Badanie alkomatem wykazało, że miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu, zaś wstępne badanie śliny, że był także pod wpływem amfetaminy.

Do wydarzenia doszło około w poniedziałek około godziny 4:30. Policjanci, którzy patrolowali ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, która częściowo jest udostępniona dla ruchu, zauważyli kierowcę, który wykonywał niepokojące manewry. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać samochód do kontroli, podczas gdy zdążył on już wjechać do tunelu dla pieszych.

Sopot. Pijany 27-latek wjechał samochodem do tunelu dla pieszych

Gdy policjanci dotarli na miejsce, okazało się, że w toyocie yaris było czterech mężczyzn. Kierowcą był 27-latek z powiatu kartuskiego. Od mężczyzny było czuć alkohol, więc policjanci zdecydowali się przeprowadzić kontrolę trzeźwości. Kierujący 27-latek miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponieważ zachowanie mężczyzny wzbudzało podejrzenia funkcjonariuszy, że może być on także pod wpływem narkotyków, przeprowadzono wstępne badanie śliny, które wykazało obecność amfetaminy.

Ponadto funkcjonariusze w bieliźnie zatrzymanego znaleźli ukryte zawiniątko z białym proszkiem, który został przekazany do badań fizykochemicznych. Kierowca trafił na komendę.

Jak informuje sopocka policja, cały czas trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Więcej o:
Komentarze (61)
Sopot. 27-latek wjechał samochodem do tunelu dla pieszych. Był pod wpływem alkoholu i narkotyków
Zaloguj się
 • dabera

  Oceniono 22 razy 12

  Takich kozaków tylko praca społeczna w kamieniołomie mogłaby wyleczyć. Oczywiście własnoręczna niezmechanizowana.

 • zbieracz_chrustu

  Oceniono 23 razy 11

  problem będzie narastał .. alkohol stał się nieodlącznym elementem polskiego krajobrazu , jest wszędzie - w każdym sklepie i sklepiku , na stacjach benzynowych, na plażach, w parkach , wystarczy sięgnąc ręką nie dalej niż na metr .. rośnie ilość spożywanego alkoholu oraz ilość uzależnionych od alkoholu .. ale na razie tematem nr 1 jest tęcza .. o alkoholu ani słowa, ani kazania ...

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 19 razy 11

  Spoko. Jeden jezdzil po ludziach na Monciaku i nic mu nie zrobili.

 • kingstonny

  Oceniono 22 razy 10

  Gdyby pokazano jego mordke i podano nazwisko - robiac mu wstyd na cala wies - blady starch by padl na innych. Ale, to jest Polska gdzie takie rzeczy jak przestroga dla innych nie sa istotne. Niezmiernie wazna natomiast jest ochrona danych osobowych przestepcy. Dlaczego tak jest? Dlaczego Polska „odstaje”od demokratycznego swiata? Ano dlatego, ze nalezy bronic i chronic ludzi waznych i ich pociotkow. Wszak zachodzi mozliwosc, ze przestepca okaze sie pociotek jakiegos ministra, czy tez, nie daj Bog, nawet samego prezesa. I co wtedy - STRACH POMYSLEC.
  Tak to wyglada panie Kowalski. Wszelkie inne tlumaczenia troskliwego chronienia tozsamosci przestepcow to pic dla ciemnego ludu.

 • 162tony

  Oceniono 22 razy 8

  Wyklęty wstał z kolan, wyszedł spod sutanny, obtarł usta, spłodził potomka, jechał właśnie posadzić drzewo... a tu tunel...
  Wzór do naśladowania.

 • sobieryba

  Oceniono 18 razy 6

  Pijani, naćpani kierowcy powodujący śmiertelne wypadki to jakaś zaraza... A nie przepraszam w Polsce jest tylko jedna zaraza i największe zagrożenie dla Polaków.. tęczowe ... tja

 • bartoszjanusz

  Oceniono 13 razy 5

  Dożywocie dla idioty!!! Dobrze że nikogo nie zabił. Człowiek pod wpływem alkoholu w samochodzie na drodze to tak jak facet z karabinem na środku ulicy strzelający na oślep. To to samo !!!!!

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 4 razy 4

  Wjazd do garażu podziemnego podobnie wyglada,mogły sie chlopaki pomylić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX