Kujawsko-pomorskie. Samochód uderzył w drzewo. Zginęły cztery młode osoby

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Miradz pod Strzelnem w województwie kujawsko-pomorskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły cztery młode osoby.

Do zdarzenia doszło nad ranem w niedzielę. O 5:53 strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku w miejscowości Miradz w powiecie moglieńskim (woj. kujawsko-pomorskie). Jak się okazało, samochód osobowy uderzył w drzewo.

Wypadek w Miradzu. Zginęły cztery osoby

- Do wypadku doszło na terenie leśnym, na drodze powiatowej pomiędzy Strzelnem i Wójcinem. Samochód na prostym odcinku zjechał z jezdni i uderzył w drzewo - przekazał rzecznik prasowy KP PSP w Mogilnie w rozmowie z "Gazetą Pomorską".

W wyniku wypadku zginęło trzech mężczyzn i jedna kobieta w wieku około 20 lat - informuje lokalny portal cmg24.pl. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

Więcej o:
Komentarze (195)
Kujawsko-pomorskie. Samochód uderzył w drzewo. Zginęły cztery młode osoby
Zaloguj się
 • wichura

  Oceniono 64 razy 56

  Klasyka. Tak do bólu standardowa sytuacja, że aż dziw, że wciąż się przydarza:
  1) noc z soboty na niedzielę,
  2) droga między małymi miejscowościami albo pod miastem,
  3) powrót z dyskoteki, rzadziej z prywatki,
  4) dużo młodych ludzi w aucie. Czasem więcej, niż pozwalają przepisy,
  5) pasażerowie pijani, raczej bez pasów. Kierowca, o dziwo, bardzo często trzeźwy - ale pijane towarzystwo na pokładzie podpuszcza: szybciej, dasz radę! Nie bądź mięczak, moja babcia lepiej jeździ!
  6) drzewo. I same trupy.

 • sobieryba

  Oceniono 23 razy 21

  A może by jakiś Jędraszewski czy inny Dec wzięli by się za temat bezpieczeństwa i przemówili do społeczeństwa..? Chamstwo na drodze, pijani kierowcy, szaleńcze rajdy.. Ludzie giną, stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwa i to jest prawdziwa "zaraza"...

 • c.t.k

  Oceniono 27 razy 21

  Dobrze, że przy3.14erdolili w drzewo, a nie w jakiś samochód na przeciwnym pasie.

 • smiki48

  Oceniono 33 razy 17

  kolejny nieudany powrót nad ranem z wiejskiej dyskoteki. Dzieciaki wychowywane w mieście mają trochę więcej pokory w ruchu samochodowym i nie ścigają się tak często na ulicach jak to robią ich rówieśnicy mieszkający poza dużymi miastami.

 • pedros.rw

  Oceniono 21 razy 15

  W ogóle jest mi ich nie żal. O 5.53 w dużej mierze wracają nawaleni z wesela lub miłośnicy wiejskich "Szambo boys". Na prostej drodze{a zimy nie ma) wypaść z drogi.... uuuu to szacun. Dziękuję Ci Boże, że wybrałeś drzewo.

 • aaggnniikk

  Oceniono 23 razy 15

  A UE planuje uniewaznianie praw jazdy osobom 60+ z uwagi na wypadki. Niech anaizuja ile młodzi 20 latkowei zabijaja siebi lub innych

 • dublet

  Oceniono 21 razy 13

  Żądam wycięcia wszystkich drzew! To one są winne! To nic, że "teren" leśny, damy radę. Mamy przecież wybitnego specjalistę, niejakiego Szyszko, speca od wyrzynania kilometrów kwadratowych lasu!

 • cim_cum

  Oceniono 19 razy 13

  No cóż, ile można pisać, tłumaczyć, ostrzegać... Z genami nikt nie wygra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX