"Jeb** was! Kut*** do buzi!" - tak dzieci bojkotowa造 Marsz R闚no軼i w P這cku. "Polska wed逝g PiS-u"

Internet obiegaj kolejne nagrania, na kt鏎ych wida dzieci bior帷e udzia w bojkocie Marszu R闚no軼i w P這cku. "Jeb** was, peda造! Kut*** do buzi!" - krzycza這 w kierunku uczestnik闚 zgromadzenia kilku ch這pc闚, kt鏎zy zjawili si na kontrmanifestacji w asy軼ie doros造ch. "Co koszmarnego. Polska wedle PiS-u" - skomentowa pose Tomasz Cimoszewicz.

W sobotę 10 sierpnia ulicami Płocka przeszedł pierwszy w historii miasta marsz równości. Parokrotnie próbowały go bojkotować grupy kontrmanifestantów, którzy rzucali w kierunku uczestników zgromadzenia jajkami i wykrzykiwali agresywne hasła. Interweniowała policja, a na płockim rynku doszło do przepychanek i bójki. 

Dzieci krzyczały "Jeb** was" na Marszu Równości. "Polska według PiS-u"

Jak wcześniej opisywaliśmy, w kontrmanifestacji wzięły udział również dzieci, które w asyście dorosłych wykrzykiwały w stronę uczestników marszu równości nienawistne hasła. Teraz w sieci pojawiają się kolejne nagrania, na których widać skandujących chłopców. Na filmie zamieszczonym przez Piotra Fijałkowskiego z Obywateli RP widać, jak dzieci przysłuchują się dyskusji między uczestnikiem kontrmanifestacji a mężczyzną biorącym udział w marszu równości. Po chwili zaczynają wykrzykiwać: "Jeb** was, je*** was!", "Jesteś pedałem, jesteś pedałem?", Kut*** do buzi!". Nikt ich nie powstrzymuje, ich zachowanie spotyka się wręcz z aprobatą dorosłych. 

Filmy wywołały oburzenie w mediach społecznościowych. "Kontrmanifestacjom często towarzyszy hasło "Chrońmy dzieci". Z tym hasłem stoją matki pokazujące środkowy palec i wykrzykujące wulgarne hasła i ojcowie, którzy uczą swoje dzieci krzyczeć: "Jeb** was!"" - napisała na Twitterze radna Warszawy Dorota Łoboda.

"Coś koszmarnego. Dzieci z dorosłymi krzyczące "Je..ć was". Polska wedle PiS-u" - skomentował poseł PO Tomasz Cimoszewicz, syn Włodzimierza Cimoszewicza. 

Na innym filmie zamieszonym w sieci widać, jak młoda uczestniczka kontrmanifestacji pokazuje obraźliwe gesty, a po chwili wykonuje ruchy przypominające masturbację. "Wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej?" - napisał Piotr Fijałkowski z Obywateli RP, zwracając się do polityków PiS, episkopatu i redaktora naczelnego Gazety Polskiej.

Wi璚ej o:
Komentarze (1381)
"Jeb** was! Kut*** do buzi!" - tak dzieci bojkotowa造 Marsz R闚no軼i w P這cku. "Polska wed逝g PiS-u"
Zaloguj si
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 168 razy 136

  Tak wygl康a pokolenie religii w szkole...
  No i tak z bliska wygl康a pisowska wiocha, prymitywne, t瘼e makaki, kt鏎ych PiS nobilitowa do rangi obywateli "lepszego sortu"
  PS. dobrze by by這 瞠by redaktor pisz帷y ten artyku sprawdzi sobie co znaczy s這wo: bojkot i bojkotowac co

 • krynolinka

  Oceniono 136 razy 98

  Edukacja seksualna w/g pana Kaczy雟kiego. Je***a wszystkich, w wykonaniu ma這letnich. Ogrodnik te by?

 • marswitek

  Oceniono 105 razy 77

  To wszystko co tam pokazali prawdziwi to efekt nauczania kosciola i prawicowych politykow. Dziadwstwo.

 • jokanda102

  Oceniono 91 razy 75

  Prymitywna t逝szcza i jej potomstwo... Co tu jeszcze mo積a powiedzie? Smutno si robi, gdy si zaczyna rozumie,, 瞠 takie okazy stanowi pewnie wi瘯szo嗆 polskiego spo貫cze雟twa...

 • janekken

  Oceniono 98 razy 74

  Dlaczego patologia wykleta zawsze krzyczy, 瞠 chce zawsze "je**c" homoseksualist闚? Czy to nadzieja na realizacj ich ukrytych marze?

 • damtek

  Oceniono 106 razy 68

  Narodowcy w P這cku deprawowali i wykorzystywali ma貫 dzieci do wulgarnego zniewa瘸nia uczestnik闚 Marszu R闚no軼i.

  O鈔odek zawiadamia prokuratur, Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Obywatelskich oraz S康 Rodzinny w P這cku.

  wspieraj nasze dzia豉nia
  zrzutka.pI/omzrik

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 84 razy 66

  To tak wg Pisu wygl康a "normalna rodzina" kt鏎 nale篡 chroni...
  Buahhhhhhaaaa

 • olena.s

  Oceniono 61 razy 51

  To cudowne, jak prawica z ko軼io貫m i PiS broni warto軼i, etyki i kultury, nie? A, i naturalnie dzieci te chroni. Przed demoralizacj i seksualizacj. :D

 • marek.krajewski63

  Oceniono 67 razy 47

  Jak biskupi wolaja, by tych teczowych jebac, to i dzieci szkolne powtarzaja za duchownymi przywodcami narodu, a jak wiemy "takie beda Polski jak mlodziezy chowanie"

  Memoria Tadeusza Ko軼iuszki 1815 r "Ko軼i馧 Powinien by oddzielony od pa雟twa, nie wolno mu zajmowa si kszta販eniem m這dzie篡. Nar鏚 powinien by panem w豉snego losu i jego prawa powinny by nadrz璠ne wobec ko軼io豉. 畝dna religia nie mo瞠 im przeczy odwo逝j帷 si do prawa boskiego, przeciwnie, ka盥a religia powinna by pos逝szna prawom ustanowionym przez nar鏚"

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX