"Jeb** was! Kut*** do buzi!" - tak dzieci bojkotowały Marsz Równości w Płocku. "Polska według PiS-u"

Internet obiegają kolejne nagrania, na których widać dzieci biorące udział w bojkocie Marszu Równości w Płocku. "Jeb** was, pedały! Kut*** do buzi!" - krzyczało w kierunku uczestników zgromadzenia kilku chłopców, którzy zjawili się na kontrmanifestacji w asyście dorosłych. "Coś koszmarnego. Polska wedle PiS-u" - skomentował poseł Tomasz Cimoszewicz.

W sobotę 10 sierpnia ulicami Płocka przeszedł pierwszy w historii miasta marsz równości. Parokrotnie próbowały go bojkotować grupy kontrmanifestantów, którzy rzucali w kierunku uczestników zgromadzenia jajkami i wykrzykiwali agresywne hasła. Interweniowała policja, a na płockim rynku doszło do przepychanek i bójki. 

Dzieci krzyczały "Jeb** was" na Marszu Równości. "Polska według PiS-u"

Jak wcześniej opisywaliśmy, w kontrmanifestacji wzięły udział również dzieci, które w asyście dorosłych wykrzykiwały w stronę uczestników marszu równości nienawistne hasła. Teraz w sieci pojawiają się kolejne nagrania, na których widać skandujących chłopców. Na filmie zamieszczonym przez Piotra Fijałkowskiego z Obywateli RP widać, jak dzieci przysłuchują się dyskusji między uczestnikiem kontrmanifestacji a mężczyzną biorącym udział w marszu równości. Po chwili zaczynają wykrzykiwać: "Jeb** was, je*** was!", "Jesteś pedałem, jesteś pedałem?", Kut*** do buzi!". Nikt ich nie powstrzymuje, ich zachowanie spotyka się wręcz z aprobatą dorosłych. 

Filmy wywołały oburzenie w mediach społecznościowych. "Kontrmanifestacjom często towarzyszy hasło "Chrońmy dzieci". Z tym hasłem stoją matki pokazujące środkowy palec i wykrzykujące wulgarne hasła i ojcowie, którzy uczą swoje dzieci krzyczeć: "Jeb** was!"" - napisała na Twitterze radna Warszawy Dorota Łoboda.

"Coś koszmarnego. Dzieci z dorosłymi krzyczące "Je..ć was". Polska wedle PiS-u" - skomentował poseł PO Tomasz Cimoszewicz, syn Włodzimierza Cimoszewicza. 

Na innym filmie zamieszonym w sieci widać, jak młoda uczestniczka kontrmanifestacji pokazuje obraźliwe gesty, a po chwili wykonuje ruchy przypominające masturbację. "Wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej?" - napisał Piotr Fijałkowski z Obywateli RP, zwracając się do polityków PiS, episkopatu i redaktora naczelnego Gazety Polskiej.

Więcej o:
Komentarze (1381)
"Jeb** was! Kut*** do buzi!" - tak dzieci bojkotowały Marsz Równości w Płocku. "Polska według PiS-u"
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 168 razy 136

  Tak wygląda pokolenie religii w szkole...
  No i tak z bliska wygląda pisowska wiocha, prymitywne, tępe makaki, których PiS nobilitował do rangi obywateli "lepszego sortu"
  PS. dobrze by było żeby redaktor piszący ten artykuł sprawdził sobie co znaczy słowo: bojkot i bojkotowac coś

 • krynolinka

  Oceniono 136 razy 98

  Edukacja seksualna w/g pana Kaczyńskiego. Je***ać wszystkich, w wykonaniu małoletnich. Ogrodnik też był?

 • marswitek

  Oceniono 105 razy 77

  To wszystko co tam pokazali prawdziwi to efekt nauczania kosciola i prawicowych politykow. Dziadwstwo.

 • jokanda102

  Oceniono 91 razy 75

  Prymitywna tłuszcza i jej potomstwo... Co tu jeszcze można powiedzieć? Smutno się robi, gdy się zaczyna rozumieć,, że takie okazy stanowią pewnie większość polskiego społeczeństwa...

 • janekken

  Oceniono 98 razy 74

  Dlaczego patologia wykleta zawsze krzyczy, że chce zawsze "je**c" homoseksualistów? Czy to nadzieja na realizację ich ukrytych marzeń?

 • damtek

  Oceniono 106 razy 68

  Narodowcy w Płocku deprawowali i wykorzystywali małe dzieci do wulgarnego znieważania uczestników Marszu Równości.

  Ośrodek zawiadamia prokuraturę, Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Sąd Rodzinny w Płocku.

  wspieraj nasze działania
  zrzutka.pI/omzrik

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 84 razy 66

  To tak wg Pisu wygląda "normalna rodzina" którą należy chronić...
  Buahhhhhhaaaa

 • olena.s

  Oceniono 61 razy 51

  To cudowne, jak prawica z kościołem i PiS bronią wartości, etyki i kultury, nie? A, i naturalnie dzieci też chronią. Przed demoralizacją i seksualizacją. :D

 • marek.krajewski63

  Oceniono 67 razy 47

  Jak biskupi wolaja, by tych teczowych jebac, to i dzieci szkolne powtarzaja za duchownymi przywodcami narodu, a jak wiemy "takie beda Polski jak mlodziezy chowanie"

  Memoriał Tadeusza Kościuszki 1815 r "Kościół Powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX