Pogoda na dziś - czwartek 8 sierpnia. Deszczowy poranek i więcej rozpogodzeń w ciągu dnia

Pogoda na dziś - czwartek 8 sierpnia. Dziś synoptycy zapowiadają temperatury od 20 stopni na Pomorzu do 26 stopni dla południowo-zachodniej części kraju. W drugiej części dnia prognozowane są duże przejaśnienia.

Meteorolodzy przewidują deszczowy i burzowy początek dnia zwłaszcza w południowych i wschodnich regionach kraju. W ciągu dnia od zachodu nadejdą rozpogodzenia, które do wieczora obejmą swoim zasięgiem całą Polskę.

Temperatura. W większości kraju temperatura od 24 do 26 stopni

Dziś najniższa temperatura maksymalna zapowiadana jest dla Pomorza, gdzie będzie 20 stopni. Od 21 do 22 stopni pokażą termometry w Białymstoku, Olsztynie, Bydgoszczy i Toruniu. Na południowym wschodzie kraju, po porannych burzach, temperatura wyniesie maksymalnie 24 stopnie. Najcieplejszy dzień, z temperaturą do 26 stopni, czeka mieszkańców Wrocławia i Opola. W pozostałych regionach przewidywanych jest około 25 stopni.

Pogoda na dziś - 8 sierpnia.Pogoda na dziś - 8 sierpnia. fot. gazeta.pl

Opady. Synoptycy zapowiadają deszczowy poranek

Synoptycy zapowiadają zachmurzenia umiarkowane i duże w pierwszej części dnia. Po południu od zachodu zaczną się rozpogodzenia, które w ciągu dnia obejmą całą Polskę. Wieczór zapowiada się więc pogodny. Wcześniej jednak w województwach wielkopolskim, lubuskim, łódzkim, śląskim, małopolskim pojawią się przelotne opady deszczu. Dodatkowo burze przewidywane są w godzinach porannych w województwach świętokrzyskim, podkarpackim, lubelskim i południowych powiatach Mazowsza. Podczas burz prognozowane są opady deszczu do 25 mm oraz wiatr w porywach do 70 km/h.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (1)
Pogoda na dziś - czwartek 8 sierpnia. Deszczowy poranek i więcej rozpogodzeń w ciągu dnia
Zaloguj się
  • Megalodon akwaryjny

    Oceniono 1 raz 1

    Naprawdę info o pogodzie nie jest aż tak istotne jak o niehandlowych lub handlowych niedzielach, ja z grupą moich przyjaciół z ławki pod Żabką nie jesteśmy jednak zbyt szczęśliwy, że komunikat informujący on jest drobnym handlu jest redagowany nie przez naszego ulubieńca UZ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX