Pomorskie: ojciec uprowadził 5-letniego syna. Dramatyczne sms-y i akcja antyterrorystów

23-letni mieszkaniec gminy Trąbki Wielkie uprowadził w piątek swojego 5-letniego syna. Zaniepokojona matka powiadomiła policję. Funkcjonariusze nawiązali kontakt telefoniczny z mężczyzną. Ok. godz. 1 w nocy ojciec przekazał dziecko policji, a sam został zatrzymany. Według nieoficjalnych informacji, wcześniej miał grozić, że zabije siebie i dziecko.

W piątek ok. godz. 16 zaniepokojona mieszkanka gminy Trąbki Wielkie zgłosiła policji, że jej 23-letni konkubent zabrał 5-letniego syna i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Jak podaje Radio Gdańsk, mężczyzna miał grozić w wysyłanych do kobiety SMS-ach, że zabije siebie i dziecko. Do tych doniesień policja nie chce się odnosić.

- Policjanci prowadzili poszukiwania, w które był zaangażowany śmigłowiec. Policyjny negocjator miał z tym mężczyzną kontakt telefoniczny - mówi w rozmowie z Gazeta.pl st. sierż. Karol Kościuk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim.

23-latek zatrzymał się z dzieckiem autem w lesie. Gdy policjanci, w tym antyterroryści, dotarli wieczorem na miejsce, negocjacje trwały jeszcze ok. 2 godzin - informuje Radio Gdańsk.

- Ok. godz. 1 w nocy chłopiec trafił w ręce mamy, został przewieziony do szpitala na badania kontrolne - mówi nam st. sierż. Karol Kościuk. 23-latek trafił zaś do policyjnego aresztu.

Policja nie zdradza, co mogło kierować mężczyzną. - Wszelkie okoliczności tej sprawy są przedmiotem postępowania - ucina funkcjonariusz.

Więcej o:
Komentarze (68)
Pomorskie: ojciec uprowadził 5-letniego syna. Do akcji wkroczył policyjny negocjator
Zaloguj się
 • lechupo

  Oceniono 27 razy 21

  I to wszystko tak w polskich, katolickich strefach wolnych od LGBT? nieemożliwe...

 • onduma

  Oceniono 31 razy 17

  Tych co grożą.ż ezabija dziecko automatycznie , oprocz ukarania, pozbawiac dozywotnio praw rodzicielskich

 • kenter85

  Oceniono 16 razy 12

  Widać te wszystkie lekcje religii to pieniądze wyrzucone w błoto. Coraz gorzej w tym kraju. Przemoc, brak tolerancji itd.

 • saviour

  Oceniono 16 razy 10

  Męskie ego...
  W kraju, gdzie pierwszą bajką jaką każde dziecko słyszy jest ta o "złej Ewie", to i tak szok że takie akcje nie dzieją się codziennie.
  Pissowce dostały przykład z góry jak się "wstaje z kolan" i schamienie ogarnia ten nędzny kraik.

 • wyjadacz_parkietuf

  Oceniono 12 razy 8

  23 letni ojciec pięciolatka... Bez komentarza.

 • mialczynski-1

  Oceniono 9 razy 5

  Miał grozić.
  Co tam nie pykło, że nie zagroził?

 • onduma

  Oceniono 17 razy 5

  Im bardziej racjonalizujecie szalonych ojczulkow tym bardziej nalezy ich izoilowac od dzieci. Facet co zaweza cale swoje zycie do kobiety i dzieci to psychol. Facet powinien miec hobby, kolegow i wlasne sprawy. Dopiero wtedy nadaje sie do roli ojca. Mimo pozorów nie jest doibry dla rodziny facet zafiksowany wyłacznie na rodzinie. Z takich wywodza sie psychole

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX