Pogoda na dziś - poniedziałek 5 sierpnia. Duże rozpogodzenia, przelotny deszcz tylko na zachodzie

Pogoda na dziś - poniedziałek 5 sierpnia. W poniedziałek termometry pokażą maksymalnie od 20 do 25 stopni. Przez większą część dnia przewidywane są spore rozpogodzenia.

W poniedziałek rano oraz pod wieczór w całej Polsce zapowiadane są duże rozpogodzenia. Więcej chmur jedynie po południu na wschodzie i w centrum kraju. Na zachodzie dodatkowo pojawi się deszcz.

Temperatura. Najchłodniejszy dzień czeka mieszkańców Podlasia

W poniedziałek najcieplejszy dzień czeka mieszkańców zachodniej Polski. W województwach lubuskim, wielkopolskim i dolnośląskim będzie 25 stopni. Jeden stopień mniej pokażą termometry w Opolu, Łodzi, Toruniu, Bydgoszczy i Szczecinie. Najchłodniejszy dzień przewidywany jest dla Podlasia, gdzie ma być maksymalnie 20 stopni. Na Warmii i Mazurach, Lubelszczyźnie oraz Podkarpaciu 21 stopni. W pozostałych regionach od 22 do 23 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 5 sierpnia.Pogoda na dziś - poniedziałek 5 sierpnia. fot. gazeta.pl

Opady. Na zachodzie synoptycy przewidują deszcz

W pierwszej części dnia oraz wieczorem w całej Polsce przewidywane są duże rozpogodzenia. Po południu zachmurzenie duże i umiarkowane prognozowane jest dla województw na zachodzie i w centrum kraju. Przelotne opady deszczu zapowiadane są z kolei w województwach zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, łódzki, lubuskim, wielkopolskim, dolnośląskim i opolskim.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na dziś - poniedziałek 5 sierpnia. Duże rozpogodzenia, przelotny deszcz tylko na zachodzie
Zaloguj się
  • pomysłowy Dobromir

    Oceniono 2 razy 2

    NPK- też ważna pogoda, Mam jednak pytanie do API???, co z handlowymi niedzielami??, ten komunikat powinien być codziennie i to przed wiadomościami o pogodzie oraz redagowane przez wiadomo kogo

  • żararaka straszny

    Oceniono 1 raz 1

    Pogoda pogoda ciągle pogoda która sprawdza się w 30%, napisałem tylko dlatego 30% ponieważ lubię piszącą o pogodzie panią redaktor lub pana redaktora,niemniej jednak proszę ją lub jego aby napisał coś o np .Rutkowskim, ewentualnieMisiewiczu klub Suskim- i proszę mi pogodą oczu nie mydlić!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX