Akcja #JestemLGBT zatacza coraz szersze kręgi. Wsparła ją Komisja Europejska ds. równości

Polska akcja #JestemLGBT dotarła aż do Brukseli. Europejska komisja ds. sprawiedliwości, spraw konsumenckich i równości płci ją poparła. Na oficjalnym Twitterze napisano, że wspierają prawa LGBT w Polsce, w Europie i na świecie.

Akcja #JestemLGBT to reakcja na brutalne ataki na uczestników Marszu Równości w Białymstoku i toczącą się dyskusję dotyczącą praw mniejszości seksualnych w Polsce. Pod hashtagiem Polacy dzielą się w mediach społecznościowych swoimi osobistymi wyznaniami. Chcą w ten sposób pokazać, że LGBT to nie ideologia, a ludzie. 

Europejska komisja dołączyła do akcji #Jestem LGBT

#JestemLGBT pojawiło się w tysiącach wpisów na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Polacy dzielą się w postach swoimi osobistymi wyznaniami i doświadczeniami. W czwartek europejska Komisja ds. sprawiedliwości, spraw konsumenckich i równości płci dołączyła do polskiej akcji. Na Twitterze pojawił się wpis. 

Wspieramy prawa dla osób LGBTI w Polsce, całej Europie i na całym świecie

- napisano. 

 
 

Więcej o:
Komentarze (155)
Akcja #JestemLGBT zatacza coraz szersze kręgi. Wsparła ją Komisja Europejska ds. równości
Zaloguj się
 • rgfm

  Oceniono 46 razy 6

  W normalnym społeczeństwie ludzie się wzajemnie szanują. Tylko w plebejskiej, rozpiętej i kościelnymi bzdetami otumanionej Polsce Nienawiść do drugiego człowieka jest bezgraniczna.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 38 razy 6

  Czy jest jakaś grupa ludzi prócz pedofilów i nazistów których katolicy nie nienawidzą :-)

 • kataryniarski

  Oceniono 44 razy 6

  Może wreszcie owi "geje-ministrowie" w rządzie PiS, o których swego czasu mówił Wielki Uzurpator, też się przyłączą do akcji? :P

 • Jan 1515

  Oceniono 12 razy 4

  Nie popierałem LGBT ale po tych atakach na to środowisko a raczej ludzi kierowanych przez Kościół z PiSem teraz już solidaryzuję się z ofiarami agresji pisobolszewicko-bidkupiej!

 • bandler81

  Oceniono 32 razy 4

  To wredni ludzie zostają katolikami czy to katolicyzm czyni człowieka wrednym i podłym?

 • jael53

  Oceniono 34 razy 4

  Wszystkim odważnym, znajomym i nieznajomym, życzę z całego serca wytrwałości.

 • slaveuss

  Oceniono 17 razy 3

  Czytając komentarze zastanawiam się kto je pisze ... Jacyś tępi, niewykształceni, nienawistni ludzie chyba. Czy ktoś z was doznał jakiejś realnej krzywdy ze strony osób LGBT? Nie urojonej tylko realnej? Przecież te osoby chcą tylko równych praw, nie chcą tych praw nikomu odbierać. Żyj i daj żyć innym. W innych krajach zachodniej UE to się sprawdza ale u nas to jednak wschód i zaścianek. Dużo złego robi tu niestety kościół z tego co widać, nie mówiąc już o politykach, którzy zbijają na tym kapitał polityczny. Zastanówcie się lepiej kto będzie następnym wrogiem po imigrantach i LGBT, czy przypadkiem nie ktoś z was plujących tu jadem. Życzę wam tego, może wtedy zrozumiecie swoje zło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX