Marsz Równości w Białymstoku: Złamał chłopcu obojczyk. Sąd zdecydował, że pozostanie w areszcie

Mężczyzna, który jest podejrzany o zaatakowanie nastolatka podczas pierwszego Marszu Równości w Białymstoku, spędzi w areszcie dwa miesiące. O tymczasowym aresztowaniu 24-latka zadecydował sąd. Kilkunastoletni chłopak, który padł jego ofiarą, ma złamany obojczyk.

Mężczyzna, który zaatakował nastolatka i złamał mu obojczyk, został zatrzymany dwa dni temu przez zespół policjantów z podlaskiej policji wyznaczony do identyfikacji i ścigania osób, które łamały prawo podczas pierwszego Marszu Równości w Białymstoku.

24-latek, który kopnął nastolatka, spędzi 2 miesiące w areszcie. Atak został nagrany

Podejrzany o zaatakowanie nastolatka ma 24 lata, jest mieszkańcem Białegostoku. Usłyszał zarzut na podstawie art. 157 Kodeksu karnego. Sąd zadecydował, że spędzi najbliższe dwa miesiące w areszcie. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Prokuratura zakwalifikowała jego czyn jako występek o charakterze chuligańskim - informuje tvn24.pl.

Do ataku doszło 20 lipca podczas pierwszego w historii Białegostoku Marszu Równości. Zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w internecie przez Karola Radziszewskiego, białostockiego malarza i performera.

 
Więcej o:
Komentarze (126)
Marsz Równości w Białymstoku: Złamał chłopcu obojczyk. Sąd zdecydował, że pozostanie w areszcie
Zaloguj się
 • grzegorz-g1953

  Oceniono 52 razy 48

  To jest ten bezpieczny kraj w centrum Europy? Popatrzcie Pisiory do czego doprowadziły wasze działania! Przecież to jest jak w 1932 roku w Niemczech.

 • jael53

  Oceniono 38 razy 36

  Występek o charakterze chuligańskim to jest rozwalenie śmietnika na przystanku. Tak się w Polsce ceni ludzie zdrowie.

 • kazek100

  Oceniono 29 razy 23

  I widzisz, pseudopatrioto, naziolku? Tak kończy SA. Wysługiwałeś się nacjonalistycznej władzy, a gdy przestałeś być potrzebny, to będziesz kozłem ofiarnym.

 • pan.szklanka

  Oceniono 26 razy 22

  W więzieniu zrozumie co to empatia. Przeczyta kilka książek. Wyjdzie zresocjalizowany, zacznie studia medyczne lub techniczne. Zostanie wartościowym elementem społeczeństwa i przyczyni się do ogólnego dobrobytu.

 • wulfen

  Oceniono 27 razy 21

  Niczym Chrobry w Złotą Bramę, tak ten dzielny polski wojownik uderzył swą nożyną we wrażego nastolatka który swą tęczowością zagrażał fundamentalnym wartościom spajającym ziemię Podlaską. Chwała bohaterom!

 • realistas

  Oceniono 18 razy 16

  Prawdziwy Polak-katolik. Oni potrafią tylko bić kobiety, dzieci i starców. Innych się boją. Mają kompleksy i dlatego pokazują swoją "odwagę". To również ukryci homoseksualiści, którzy nienawidzą tych jawnych bo muszą ukrywać swoją orientację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX